CAZARE CU POVESTE S.R.L.

CAZARE CU POVESTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 43499380, Nr. Reg. Com. J13/3410/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 28 decembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. OITUZ, NR.44, cod poștal 905500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAZARE CU POVESTE S.R.L.
CUI
43499380
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/3410/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 decembrie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. OITUZ, NR.44
Cod poștal
905500
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2025, CAZARE CU POVESTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.089 lei, o pierdere netă de 8.052 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 182.275 lei2022 · Cifra de afaceri: 99.022 lei2023 · Cifra de afaceri: 65.316 lei2024 · Cifra de afaceri: 49.026 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.089 lei2020 · Profit net: −133 lei2021 · Profit net: 92.723 lei2022 · Profit net: 56.198 lei2023 · Profit net: 1.496 lei2024 · Profit net: −37.057 lei2025 · Profit net: −8.052 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 182.275 lei182 mii20212022: 99.022 lei20222023: 65.316 lei20232024: 49.026 lei20242025: 20.089 lei20 mii2025
Profit net lei
2020: −133 lei20202021: 92.723 lei93 mii20212022: 56.198 lei20222023: 1.496 lei20232024: −37.057 lei−37 mii20242025: −8.052 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAZARE CU POVESTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.089 lei în scădere față de 2024 −8.052 lei în creștere față de 2024 8.896 lei în scădere față de 2024 4.629 lei 109.641 lei 105.374 lei —
2024 49.026 lei în scădere față de 2023 −37.057 lei în scădere față de 2023 41.415 lei în scădere față de 2023 6.271 lei 148.570 lei 113.426 lei 1
2023 65.316 lei în scădere față de 2022 1.496 lei în scădere față de 2022 89.772 lei în scădere față de 2022 7.914 lei 232.642 lei 150.484 lei 1
2022 99.022 lei în scădere față de 2021 56.198 lei în scădere față de 2021 146.985 lei în creștere față de 2021 9.556 lei 286.717 lei 148.988 lei 1
2021 182.275 lei 92.723 lei în creștere față de 2020 2.072 lei în creștere față de 2020 3.125 lei 91.737 lei 92.790 lei 1
2020 — −133 lei 500 lei 127 lei 440 lei 67 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare