C&C SIMPLE WEDDING S.R.L.

C&C SIMPLE WEDDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40446577, Nr. Reg. Com. J17/130/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.135A, BL.T5, SC.5, ET.4, AP.88, cod poștal 805300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C&C SIMPLE WEDDING S.R.L.
CUI
40446577
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/130/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.135A, BL.T5, SC.5, ET.4, AP.88
Cod poștal
805300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, C&C SIMPLE WEDDING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 875 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.700 lei2019 · Profit net: −21.996 lei2020 · Profit net: −40.603 lei2021 · Profit net: −21.273 lei2022 · Profit net: 9.409 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −875 lei2025 · Profit net: −875 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.500 lei20192020: 15.200 lei15 mii20202022: 9.700 lei10 mii2022
Profit net lei
2019: −21.996 lei20192020: −40.603 lei−41 mii20202021: −21.273 lei20212022: 9.409 lei9 mii20222023: 0 lei20232024: −875 lei20242025: −875 lei−8752025
Indicatori financiari pe ani pentru C&C SIMPLE WEDDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −875 lei 27.257 lei 559 lei 1.634 lei −25.064 lei —
2024 — −875 lei în scădere față de 2023 27.257 lei 1.434 lei 40.659 lei −75.139 lei —
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 27.257 lei în scădere față de 2022 2.309 lei 40.659 lei −74.264 lei —
2022 9.700 lei 9.409 lei în creștere față de 2021 27.398 lei în scădere față de 2021 14.573 lei 40.800 lei −74.264 lei —
2021 — −21.273 lei în creștere față de 2020 31.758 lei în scădere față de 2020 28.034 lei 39.250 lei −83.672 lei —
2020 15.200 lei în creștere față de 2019 −40.603 lei în scădere față de 2019 32.347 lei în creștere față de 2019 48.957 lei 40.190 lei −62.399 lei 2
2019 11.500 lei −21.996 lei 5.684 lei 73.022 lei 50.121 lei −21.796 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare