CC SOFTWARE&HARDWARE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37623210, Nr. Reg. Com. J2017007501401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8210 - Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL RAHOVEI, NR.352, BL.20B, SC.2, ET.3, AP.59. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CC SOFTWARE&HARDWARE SRL
- CUI
- 37623210
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017007501401
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 mai 2017
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL RAHOVEI, NR.352, BL.20B, SC.2, ET.3, AP.59
- Cod CAEN
- 8210
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, CC SOFTWARE&HARDWARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.935 lei, un profit net de 2.376 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.935 lei | 2.376 lei în creștere față de 2024 | 8.477 lei în scădere față de 2024 | — | 2.208 lei | −6.269 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 9.000 lei | — | 355 lei | −8.645 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 9.000 lei | — | 355 lei | −8.645 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 9.000 lei | — | 355 lei | −8.645 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 9.000 lei | — | 355 lei | −8.645 lei | — |
| 2019 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2018 | 9.000 lei | 0 lei | 354 lei | −8.646 lei | — |
| 2018 | — | −263 lei în creștere față de 2017 | 9.000 lei | 0 lei | 354 lei | −8.646 lei | — |
| 2017 | — | −8.583 lei | 9.000 lei | 134 lei | 483 lei | −8.383 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
