CECILIAS COSMETIC S.R.L.

CECILIAS COSMETIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 38898651, Nr. Reg. Com. J02/247/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MIHAI EMINESCU, NR.58, AP.2, cod poștal 310084. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CECILIAS COSMETIC S.R.L.
CUI
38898651
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/247/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MIHAI EMINESCU, NR.58, AP.2
Cod poștal
310084
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, CECILIAS COSMETIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.978 lei, un profit net de 6.161 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 34.132 lei2019 · Cifra de afaceri: 34.020 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.105 lei2021 · Cifra de afaceri: 13.355 lei2022 · Cifra de afaceri: 18.860 lei2023 · Cifra de afaceri: 22.115 lei2024 · Cifra de afaceri: 22.765 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.978 lei2018 · Profit net: 10.707 lei2019 · Profit net: −4.436 lei2020 · Profit net: −14.852 lei2021 · Profit net: −16.807 lei2022 · Profit net: −12.383 lei2023 · Profit net: −2.369 lei2024 · Profit net: 9.892 lei2025 · Profit net: 6.161 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 34.132 lei34 mii'182019: 34.020 lei'192020: 15.105 lei'202021: 13.355 lei'212022: 18.860 lei'222023: 22.115 lei'232024: 22.765 lei'242025: 19.978 lei20 mii'25
Profit net lei
2018: 10.707 lei11 mii'182019: −4.436 lei'192020: −14.852 lei'202021: −16.807 lei−17 mii'212022: −12.383 lei'222023: −2.369 lei'232024: 9.892 lei'242025: 6.161 lei6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CECILIAS COSMETIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.978 lei în scădere față de 2024 6.161 lei în scădere față de 2024 29.904 lei în scădere față de 2024 1.838 lei 4.179 lei −23.887 lei 0
2024 22.765 lei în creștere față de 2023 9.892 lei în creștere față de 2023 31.943 lei în scădere față de 2023 0 lei 1.895 lei −30.048 lei 0
2023 22.115 lei în creștere față de 2022 −2.369 lei în creștere față de 2022 50.959 lei în scădere față de 2022 0 lei 11.019 lei −39.940 lei 0
2022 18.860 lei în creștere față de 2021 −12.383 lei în creștere față de 2021 55.001 lei în scădere față de 2021 11.103 lei 6.327 lei −37.571 lei 0
2021 13.355 lei în scădere față de 2020 −16.807 lei în scădere față de 2020 57.087 lei în creștere față de 2020 25.629 lei 6.270 lei −25.188 lei 0
2020 15.105 lei în scădere față de 2019 −14.852 lei în scădere față de 2019 55.922 lei în scădere față de 2019 40.556 lei 6.985 lei −8.381 lei —
2019 34.020 lei în scădere față de 2018 −4.436 lei în scădere față de 2018 57.103 lei în scădere față de 2018 55.483 lei 8.091 lei 6.471 lei —
2018 34.132 lei 10.707 lei 69.504 lei 70.410 lei 10.001 lei 10.907 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare