CEMI CONSTRUCTII & MONTAJ SRL

Inactivă fiscal din 1 octombrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CEMI CONSTRUCTII & MONTAJ SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17718677, Nr. Reg. Com. J40/11171/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 iunie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CRISTIAN POPISTEANU, NR.2-4, BIROUL NR. 2, ET.5, cod poștal 010024. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CEMI CONSTRUCTII & MONTAJ SRL
CUI
17718677
Stare
Inactivă fiscal din 1 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/11171/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iunie 2005
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CRISTIAN POPISTEANU, NR.2-4, BIROUL NR. 2, ET.5
Cod poștal
010024
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, CEMI CONSTRUCTII & MONTAJ SRL a raportat o pierdere netă de 14.347 lei.

Profit net lei
2016: 907.812 lei20162017: −106.249 lei−106 mii20172018: −3.783 lei20182020: −81.145 lei20202021: −85.473 lei20212022: 4.504.355 lei4,5 mil.20222023: −14.347 lei−14 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru CEMI CONSTRUCTII & MONTAJ SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −14.347 lei în scădere față de 2022 151.230 lei în creștere față de 2022 — 39 lei −151.191 lei —
2022 — 4.504.355 lei în creștere față de 2021 139.807 lei în scădere față de 2021 — 2.963 lei −136.844 lei —
2021 — −85.473 lei în scădere față de 2020 4.642.909 lei în creștere față de 2020 — 2.779 lei −4.640.130 lei —
2020 — −81.145 lei în scădere față de 2018 4.554.657 lei în creștere față de 2018 — — −4.554.657 lei —
2018 — −3.783 lei în creștere față de 2017 4.369.582 lei în creștere față de 2017 — — −4.369.582 lei —
2017 — −106.249 lei în scădere față de 2016 4.365.799 lei în creștere față de 2016 — — −4.365.799 lei —
2016 — 907.812 lei 4.258.987 lei — −563 lei −4.259.550 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.