CENTARR PILON S.R.L.

CENTARR PILON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40688872, Nr. Reg. Com. J2019000327389. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GIB MIHĂESCU, NR.8, BL.1, SC.A, ET.10, AP.86. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTARR PILON S.R.L.
CUI
40688872
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000327389
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 februarie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GIB MIHĂESCU, NR.8, BL.1, SC.A, ET.10, AP.86
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CENTARR PILON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 227.684 lei, un profit net de 66.153 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 226.201 lei2021 · Cifra de afaceri: 141.164 lei2022 · Cifra de afaceri: 157.655 lei2023 · Cifra de afaceri: 391.918 lei2024 · Cifra de afaceri: 163.230 lei2025 · Cifra de afaceri: 227.684 lei2019 · Profit net: 172.775 lei2021 · Profit net: 56.568 lei2022 · Profit net: 91.664 lei2023 · Profit net: 284.816 lei2024 · Profit net: 35.058 lei2025 · Profit net: 66.153 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 226.201 lei20192021: 141.164 lei20212022: 157.655 lei20222023: 391.918 lei392 mii20232024: 163.230 lei20242025: 227.684 lei228 mii2025
Profit net lei
2019: 172.775 lei20192021: 56.568 lei20212022: 91.664 lei20222023: 284.816 lei285 mii20232024: 35.058 lei20242025: 66.153 lei66 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CENTARR PILON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 227.684 lei în creștere față de 2024 66.153 lei în creștere față de 2024 3.691 lei în scădere față de 2024 354.102 lei 138.710 lei 489.121 lei 1
2024 163.230 lei în scădere față de 2023 35.058 lei în scădere față de 2023 26.968 lei în scădere față de 2023 413.713 lei 36.224 lei 422.969 lei 1 în scădere față de 2023
2023 391.918 lei în creștere față de 2022 284.816 lei în creștere față de 2022 30.433 lei în creștere față de 2022 1.735 lei 416.610 lei 387.912 lei 2
2022 157.655 lei în creștere față de 2021 91.664 lei în creștere față de 2021 18.534 lei în creștere față de 2021 1.735 lei 319.895 lei 303.096 lei 2
2021 141.164 lei în scădere față de 2019 56.568 lei în scădere față de 2019 7.328 lei în scădere față de 2019 8.572 lei 387.024 lei 388.268 lei 2 în creștere față de 2019
2019 226.201 lei 172.775 lei 7.915 lei 1.735 lei 179.155 lei 172.975 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare