CENTRUL DE IMPLANTOLOGIE TRANSILVANIA S.R.L.

CENTRUL DE IMPLANTOLOGIE TRANSILVANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 18647272, Nr. Reg. Com. J12/957/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SEPTIMIU ALBINI, NR.4, cod poștal 400457. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTRUL DE IMPLANTOLOGIE TRANSILVANIA S.R.L.
CUI
18647272
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/957/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2006
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SEPTIMIU ALBINI, NR.4
Cod poștal
400457
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, CENTRUL DE IMPLANTOLOGIE TRANSILVANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.239.215 lei, un profit net de 299.769 lei și un număr mediu de 17 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 329.295 lei2017 · Cifra de afaceri: 480.663 lei2018 · Cifra de afaceri: 806.882 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.905.673 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.872.759 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.306.111 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.289.649 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.602.662 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.570.732 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.239.215 lei2016 · Profit net: 35.450 lei2017 · Profit net: 52.134 lei2018 · Profit net: 123.313 lei2019 · Profit net: 412.293 lei2020 · Profit net: 256.775 lei2021 · Profit net: 688.343 lei2022 · Profit net: −302.733 lei2023 · Profit net: −322.122 lei2024 · Profit net: 471.385 lei2025 · Profit net: 299.769 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 329.295 lei'162017: 480.663 lei'172018: 806.882 lei'182019: 1.905.673 lei'192020: 2.872.759 lei'202021: 6.306.111 lei'212022: 8.289.649 lei8,3 mil.'222023: 7.602.662 lei'232024: 7.570.732 lei'242025: 6.239.215 lei6,2 mil.'25
Profit net lei
2016: 35.450 lei'162017: 52.134 lei'172018: 123.313 lei'182019: 412.293 lei'192020: 256.775 lei'202021: 688.343 lei688 mii'212022: −302.733 lei'222023: −322.122 lei−322 mii'232024: 471.385 lei'242025: 299.769 lei300 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CENTRUL DE IMPLANTOLOGIE TRANSILVANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.239.215 lei în scădere față de 2024 299.769 lei în scădere față de 2024 983.683 lei în creștere față de 2024 718.711 lei 563.861 lei 300.969 lei 17
2024 7.570.732 lei în scădere față de 2023 471.385 lei în creștere față de 2023 940.999 lei în creștere față de 2023 604.887 lei 799.027 lei 472.435 lei 17 în scădere față de 2023
2023 7.602.662 lei în scădere față de 2022 −322.122 lei în scădere față de 2022 802.540 lei în scădere față de 2022 711.842 lei 392.540 lei 301.842 lei 20 în scădere față de 2022
2022 8.289.649 lei în creștere față de 2021 −302.733 lei în scădere față de 2021 815.177 lei în scădere față de 2021 1.161.605 lei 276.658 lei 625.219 lei 24 în creștere față de 2021
2021 6.306.111 lei în creștere față de 2020 688.343 lei în creștere față de 2020 851.372 lei în scădere față de 2020 1.204.598 lei 775.196 lei 1.147.901 lei 15 în creștere față de 2020
2020 2.872.759 lei în creștere față de 2019 256.775 lei în scădere față de 2019 1.313.123 lei în creștere față de 2019 1.700.565 lei 432.908 lei 880.611 lei 9 în creștere față de 2019
2019 1.905.673 lei în creștere față de 2018 412.293 lei în creștere față de 2018 862.377 lei în creștere față de 2018 1.108.671 lei 357.835 lei 623.836 lei 2
2018 806.882 lei în creștere față de 2017 123.313 lei în creștere față de 2017 531.434 lei în creștere față de 2017 479.192 lei 247.570 lei 211.538 lei 2 în scădere față de 2017
2017 480.663 lei în creștere față de 2016 52.134 lei în creștere față de 2016 136.413 lei în creștere față de 2016 158.043 lei 13.103 lei 91.733 lei 3
2016 329.295 lei 35.450 lei 21.178 lei 43.931 lei 13.846 lei 39.599 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.