CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL

Radiată din 4 martie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38104939, Nr. Reg. Com. J20/1279/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 17 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. IZVORULUI, NR.6, cod poștal 330153. Societatea este radiată din data de 4 martie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL
CUI
38104939
Stare
Radiată din 4 martie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J20/1279/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 august 2017
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. IZVORULUI, NR.6
Cod poștal
330153
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2020, CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.100 lei, o pierdere netă de 47.604 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 15.655 lei2018 · Cifra de afaceri: 74.882 lei2019 · Cifra de afaceri: 90.119 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.100 lei2017 · Profit net: 14.013 lei2018 · Profit net: 43.619 lei2019 · Profit net: 47.633 lei2020 · Profit net: −47.604 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 15.655 lei20172018: 74.882 lei20182019: 90.119 lei90 mii20192020: 8.100 lei8 mii2020
Profit net lei
2017: 14.013 lei20172018: 43.619 lei20182019: 47.633 lei48 mii20192020: −47.604 lei−48 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 8.100 lei în scădere față de 2019 −47.604 lei în scădere față de 2019 492 lei în scădere față de 2019 — 24.340 lei 23.848 lei —
2019 90.119 lei în creștere față de 2018 47.633 lei în creștere față de 2018 57.840 lei în scădere față de 2018 103.079 lei 26.213 lei 71.452 lei —
2018 74.882 lei în creștere față de 2017 43.619 lei în creștere față de 2017 113.244 lei în creștere față de 2017 132.530 lei 24.533 lei 43.819 lei —
2017 15.655 lei 14.013 lei 1.670 lei — 15.883 lei 14.213 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare