CENTRUL MEDICAL BINISAN SRL

CENTRUL MEDICAL BINISAN SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21581941, Nr. Reg. Com. J2007000374388. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, P-ŢA PANDURILOR, BL.H, SC.D, ET.3, AP.7, cod poștal 245700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTRUL MEDICAL BINISAN SRL
CUI
21581941
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000374388
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2007
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, P-ŢA PANDURILOR, BL.H, SC.D, ET.3, AP.7
Cod poștal
245700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, CENTRUL MEDICAL BINISAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 11.869.249 lei, un profit net de 3.288.395 lei și un număr mediu de 38 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 965.518 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.324.025 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.054.244 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.639.173 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.753.592 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.018.756 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.740.482 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.967.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 11.444.114 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.869.249 lei2016 · Profit net: 148.663 lei2017 · Profit net: 175.772 lei2018 · Profit net: 288.261 lei2019 · Profit net: 1.167.131 lei2020 · Profit net: 1.907.382 lei2021 · Profit net: 3.152.774 lei2022 · Profit net: 2.461.159 lei2023 · Profit net: 2.897.978 lei2024 · Profit net: 3.165.647 lei2025 · Profit net: 3.288.395 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 965.518 lei'162017: 1.324.025 lei'172018: 2.054.244 lei'182019: 3.639.173 lei'192020: 5.753.592 lei'202021: 11.018.756 lei'212022: 8.740.482 lei'222023: 9.967.428 lei'232024: 11.444.114 lei'242025: 11.869.249 lei11,9 mil.'25
Profit net lei
2016: 148.663 lei'162017: 175.772 lei'172018: 288.261 lei'182019: 1.167.131 lei'192020: 1.907.382 lei'202021: 3.152.774 lei'212022: 2.461.159 lei'222023: 2.897.978 lei'232024: 3.165.647 lei'242025: 3.288.395 lei3,3 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru CENTRUL MEDICAL BINISAN SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.869.249 lei în creștere față de 2024 3.288.395 lei în creștere față de 2024 1.866.200 lei în scădere față de 2024 879.591 lei 4.377.178 lei 3.390.569 lei 38
2024 11.444.114 lei în creștere față de 2023 3.165.647 lei în creștere față de 2023 2.178.900 lei în creștere față de 2023 826.237 lei 4.620.483 lei 3.267.820 lei 38 în creștere față de 2023
2023 9.967.428 lei în creștere față de 2022 2.897.978 lei în creștere față de 2022 810.840 lei în scădere față de 2022 809.906 lei 3.001.085 lei 3.000.151 lei 36 în creștere față de 2022
2022 8.740.482 lei în scădere față de 2021 2.461.159 lei în scădere față de 2021 925.052 lei în creștere față de 2021 1.052.662 lei 2.435.722 lei 2.563.332 lei 34 în creștere față de 2021
2021 11.018.756 lei în creștere față de 2020 3.152.774 lei în creștere față de 2020 378.938 lei în scădere față de 2020 999.856 lei 2.634.029 lei 3.254.947 lei 28 în creștere față de 2020
2020 5.753.592 lei în creștere față de 2019 1.907.382 lei în creștere față de 2019 726.278 lei în creștere față de 2019 686.933 lei 2.048.900 lei 2.009.555 lei 23 în creștere față de 2019
2019 3.639.173 lei în creștere față de 2018 1.167.131 lei în creștere față de 2018 360.410 lei în scădere față de 2018 810.278 lei 819.437 lei 1.269.305 lei 22 în creștere față de 2018
2018 2.054.244 lei în creștere față de 2017 288.261 lei în creștere față de 2017 503.089 lei în creștere față de 2017 759.226 lei 186.850 lei 442.987 lei 17 în creștere față de 2017
2017 1.324.025 lei în creștere față de 2016 175.772 lei în creștere față de 2016 361.603 lei în creștere față de 2016 654.457 lei 73.096 lei 365.950 lei 10 în creștere față de 2016
2016 965.518 lei 148.663 lei 148.811 lei 511.742 lei 81.215 lei 444.146 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.