CENTRUL MEDICAL SANHEALTH S.R.L.

CENTRUL MEDICAL SANHEALTH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40100203, Nr. Reg. Com. J2018001673260. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8621 - Activitati de asistenta medicala generala. Societatea a fost înființată la data de 5 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. VIITORULUI, NR.17. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTRUL MEDICAL SANHEALTH S.R.L.
CUI
40100203
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001673260
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 noiembrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. VIITORULUI, NR.17
Cod CAEN
8621
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala generala

Situații financiare

În 2025, CENTRUL MEDICAL SANHEALTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.602.141 lei, un profit net de 1.699.708 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 480.756 lei2020 · Cifra de afaceri: 617.296 lei2022 · Cifra de afaceri: 671.841 lei2023 · Cifra de afaceri: 852.213 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.824.328 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.602.141 lei2019 · Profit net: 294.996 lei2020 · Profit net: 402.241 lei2022 · Profit net: 150.747 lei2023 · Profit net: 504.278 lei2024 · Profit net: 1.489.387 lei2025 · Profit net: 1.699.708 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 480.756 lei20192020: 617.296 lei20202022: 671.841 lei20222023: 852.213 lei20232024: 2.824.328 lei20242025: 3.602.141 lei3,6 mil.2025
Profit net lei
2019: 294.996 lei20192020: 402.241 lei20202022: 150.747 lei20222023: 504.278 lei20232024: 1.489.387 lei20242025: 1.699.708 lei1,7 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru CENTRUL MEDICAL SANHEALTH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.602.141 lei în creștere față de 2024 1.699.708 lei în creștere față de 2024 423.630 lei în creștere față de 2024 708.624 lei 1.414.268 lei 1.705.707 lei 11 în creștere față de 2024
2024 2.824.328 lei în creștere față de 2023 1.489.387 lei în creștere față de 2023 376.429 lei în creștere față de 2023 486.154 lei 1.379.757 lei 1.489.627 lei 10 în creștere față de 2023
2023 852.213 lei în creștere față de 2022 504.278 lei în creștere față de 2022 230.703 lei în creștere față de 2022 238.702 lei 496.216 lei 504.518 lei 4 în scădere față de 2022
2022 671.841 lei în creștere față de 2020 150.747 lei în scădere față de 2020 32.442 lei în scădere față de 2020 37.367 lei 144.897 lei 150.987 lei 5 în creștere față de 2020
2020 617.296 lei în creștere față de 2019 402.241 lei în creștere față de 2019 94.060 lei în creștere față de 2019 81.139 lei 413.484 lei 402.481 lei 4 în scădere față de 2019
2019 480.756 lei 294.996 lei 19.217 lei 27.633 lei 285.741 lei 295.196 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare