CENTRUL PRR - PREVENŢIE, REPARAŢII, REVIZII S.R.L.

CENTRUL PRR - PREVENŢIE, REPARAŢII, REVIZII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40672264, Nr. Reg. Com. J2019000827238. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÂRGOVIŞTE, NR.215D, cod poștal 077135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CENTRUL PRR - PREVENŢIE, REPARAŢII, REVIZII S.R.L.
CUI
40672264
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000827238
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÂRGOVIŞTE, NR.215D
Cod poștal
077135
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CENTRUL PRR - PREVENŢIE, REPARAŢII, REVIZII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.703 lei, un profit net de 15.914 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 92.417 lei2021 · Cifra de afaceri: 170.606 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.188 lei2023 · Cifra de afaceri: 209.358 lei2024 · Cifra de afaceri: 197.403 lei2025 · Cifra de afaceri: 159.703 lei2019 · Profit net: −12.635 lei2020 · Profit net: −8.317 lei2021 · Profit net: 14.704 lei2022 · Profit net: 23.021 lei2023 · Profit net: 19.281 lei2024 · Profit net: 38.034 lei2025 · Profit net: 15.914 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 92.417 lei20202021: 170.606 lei20212022: 152.188 lei20222023: 209.358 lei209 mii20232024: 197.403 lei20242025: 159.703 lei160 mii2025
Profit net lei
2019: −12.635 lei−13 mii20192020: −8.317 lei20202021: 14.704 lei20212022: 23.021 lei20222023: 19.281 lei20232024: 38.034 lei38 mii20242025: 15.914 lei16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CENTRUL PRR - PREVENŢIE, REPARAŢII, REVIZII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 159.703 lei în scădere față de 2024 15.914 lei în scădere față de 2024 11.554 lei în creștere față de 2024 — 101.757 lei 90.203 lei 1
2024 197.403 lei în scădere față de 2023 38.034 lei în creștere față de 2023 4.053 lei în scădere față de 2023 — 78.342 lei 74.289 lei 1
2023 209.358 lei în creștere față de 2022 19.281 lei în scădere față de 2022 5.195 lei în scădere față de 2022 — 41.449 lei 36.254 lei 1
2022 152.188 lei în scădere față de 2021 23.021 lei în creștere față de 2021 19.606 lei în scădere față de 2021 — 36.579 lei 16.973 lei 1
2021 170.606 lei în creștere față de 2020 14.704 lei în creștere față de 2020 24.113 lei în scădere față de 2020 — 18.065 lei −6.048 lei —
2020 92.417 lei −8.317 lei în creștere față de 2019 30.783 lei în creștere față de 2019 — 10.031 lei −20.752 lei —
2019 — −12.635 lei 12.650 lei — 15 lei −12.635 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare