CENTRUL REZIDENTIAL STEJARUL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37513528, Nr. Reg. Com. J2017006411400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8730 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DRUMUL PENTELEU, NR.10, C1. Societatea are activitatea suspendată din data de 10 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CENTRUL REZIDENTIAL STEJARUL SRL
- CUI
- 37513528
- Stare
- Activitate suspendată din 10 iunie 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017006411400
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 mai 2017
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DRUMUL PENTELEU, NR.10, C1
- Cod CAEN
- 8730
- Domeniu de activitate
- Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure
Situații financiare
În 2025, CENTRUL REZIDENTIAL STEJARUL SRL a raportat o cifră de afaceri de 175.000 lei, un profit net de 111.705 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.000 lei în scădere față de 2024 | 111.705 lei în scădere față de 2024 | 11.754 lei în creștere față de 2024 | 327 lei | 219.672 lei | 208.245 lei | — |
| 2024 | 295.000 lei în creștere față de 2023 | 247.406 lei în creștere față de 2023 | 8.021 lei în creștere față de 2023 | 327 lei | 254.234 lei | 246.540 lei | — |
| 2023 | 0 lei | −198 lei în scădere față de 2022 | 1.198 lei în creștere față de 2022 | 327 lei | 5 lei | −866 lei | — |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 1.000 lei în scădere față de 2020 | 327 lei | 5 lei | −668 lei | — |
| 2020 | 0 lei în scădere față de 2019 | 0 lei în scădere față de 2019 | 3.635 lei în scădere față de 2019 | 327 lei | 2.640 lei | −668 lei | — |
| 2019 | 1.745 lei în creștere față de 2018 | 1.692 lei în creștere față de 2018 | 3.688 lei în creștere față de 2018 | 327 lei | 2.693 lei | −668 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2017 | 3.635 lei | 327 lei | 948 lei | −2.360 lei | — |
| 2017 | 0 lei | −3.360 lei | 3.635 lei | 327 lei | 948 lei | −2.360 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
