CEREALIS ŞANOVIŢA S.R.L.

CEREALIS ŞANOVIŢA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40280333, Nr. Reg. Com. J2018004446351. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT SANOVITA COM. GHIZELA, NR.243, cod poștal 307208. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CEREALIS ŞANOVIŢA S.R.L.
CUI
40280333
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004446351
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT SANOVITA COM. GHIZELA, NR.243
Cod poștal
307208
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, CEREALIS ŞANOVIŢA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.403.747 lei, un profit net de 448.748 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.080.244 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.372.451 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.902.491 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.581.232 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.901.416 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.799.926 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.403.747 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 481.213 lei2020 · Profit net: 611.744 lei2021 · Profit net: 740.317 lei2022 · Profit net: 715.544 lei2023 · Profit net: 415.725 lei2024 · Profit net: −267.157 lei2025 · Profit net: 448.748 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei'182019: 1.080.244 lei'192020: 1.372.451 lei'202021: 1.902.491 lei'212022: 2.581.232 lei'222023: 2.901.416 lei2,9 mil.'232024: 1.799.926 lei'242025: 2.403.747 lei2,4 mil.'25
Profit net lei
2018: 0 lei'182019: 481.213 lei'192020: 611.744 lei'202021: 740.317 lei740 mii'212022: 715.544 lei'222023: 415.725 lei'232024: −267.157 lei−267 mii'242025: 448.748 lei449 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CEREALIS ŞANOVIŢA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.403.747 lei în creștere față de 2024 448.748 lei în creștere față de 2024 955.544 lei în creștere față de 2024 607.962 lei 2.867.969 lei 2.520.387 lei 1
2024 1.799.926 lei în scădere față de 2023 −267.157 lei în scădere față de 2023 853.589 lei în scădere față de 2023 603.981 lei 2.321.247 lei 2.071.639 lei 1
2023 2.901.416 lei în creștere față de 2022 415.725 lei în scădere față de 2022 970.260 lei în scădere față de 2022 617.965 lei 2.824.454 lei 2.472.159 lei 1 în scădere față de 2022
2022 2.581.232 lei în creștere față de 2021 715.544 lei în scădere față de 2021 1.146.749 lei în scădere față de 2021 953.394 lei 2.401.969 lei 2.208.614 lei 2 în creștere față de 2021
2021 1.902.491 lei în creștere față de 2020 740.317 lei în creștere față de 2020 1.547.719 lei în creștere față de 2020 763.091 lei 2.618.102 lei 1.833.474 lei 1
2020 1.372.451 lei în creștere față de 2019 611.744 lei în creștere față de 2019 1.382.982 lei în creștere față de 2019 974.231 lei 1.501.908 lei 1.093.157 lei 1
2019 1.080.244 lei în creștere față de 2018 481.213 lei în creștere față de 2018 308.447 lei în creștere față de 2018 39.039 lei 750.821 lei 481.413 lei 1
2018 0 lei 0 lei 500 lei 133 lei 567 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare