CEREALS 4 FISHING SRL

CEREALS 4 FISHING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37138100, Nr. Reg. Com. J23/785/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. JILAVA, ŞOS. GIURGIULUI, NR.228, cod poștal 077120. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CEREALS 4 FISHING SRL
CUI
37138100
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/785/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 martie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. JILAVA, ŞOS. GIURGIULUI, NR.228
Cod poștal
077120
Cod CAEN
4621
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat

Situații financiare

În 2024, CEREALS 4 FISHING SRL a raportat o cifră de afaceri de 142.300 lei, o pierdere netă de 77.486 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192021202220242017 · Cifra de afaceri: 4.904 lei2018 · Cifra de afaceri: 19.750 lei2019 · Cifra de afaceri: 82.484 lei2021 · Cifra de afaceri: 193.455 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.956 lei2024 · Cifra de afaceri: 142.300 lei2017 · Profit net: −615 lei2018 · Profit net: 1.411 lei2019 · Profit net: 4.745 lei2021 · Profit net: 12.732 lei2022 · Profit net: −13.494 lei2024 · Profit net: −77.486 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 4.904 lei20172018: 19.750 lei20182019: 82.484 lei20192021: 193.455 lei20212022: 298.956 lei299 mii20222024: 142.300 lei142 mii2024
Profit net lei
2017: −615 lei20172018: 1.411 lei20182019: 4.745 lei20192021: 12.732 lei13 mii20212022: −13.494 lei20222024: −77.486 lei−77 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CEREALS 4 FISHING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 142.300 lei în scădere față de 2022 −77.486 lei în scădere față de 2022 214.620 lei în creștere față de 2022 — 87.014 lei −127.606 lei 3 în creștere față de 2022
2022 298.956 lei în creștere față de 2021 −13.494 lei în scădere față de 2021 100.808 lei în creștere față de 2021 — 110.126 lei 9.318 lei 2
2021 193.455 lei în creștere față de 2019 12.732 lei în creștere față de 2019 98.704 lei în scădere față de 2019 — 121.517 lei 22.813 lei —
2019 82.484 lei în creștere față de 2018 4.745 lei în creștere față de 2018 131.609 lei în creștere față de 2018 — 137.350 lei 5.741 lei —
2018 19.750 lei în creștere față de 2017 1.411 lei în creștere față de 2017 43.747 lei în creștere față de 2017 — 44.743 lei 996 lei —
2017 4.904 lei −615 lei 25.987 lei — 25.572 lei −415 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.