CERNĂUŢI GRUP CONSTRUCT S.R.L.

CERNĂUŢI GRUP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41667304, Nr. Reg. Com. J2019003008221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.41, CAMERA 2, BL.966A, SC.A, ET.6, AP.25, cod poștal 700689. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CERNĂUŢI GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41667304
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003008221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.41, CAMERA 2, BL.966A, SC.A, ET.6, AP.25
Cod poștal
700689
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CERNĂUŢI GRUP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 902 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 145.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 173.423 lei2021 · Cifra de afaceri: 237.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.112 lei2023 · Cifra de afaceri: 280.825 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 95.180 lei2020 · Profit net: 1.000 lei2021 · Profit net: 32.311 lei2022 · Profit net: 12.638 lei2023 · Profit net: 7.617 lei2024 · Profit net: −71.913 lei2025 · Profit net: −902 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 145.000 lei20192020: 173.423 lei20202021: 237.300 lei20212022: 298.112 lei298 mii20222023: 280.825 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 95.180 lei95 mii20192020: 1.000 lei20202021: 32.311 lei20212022: 12.638 lei20222023: 7.617 lei20232024: −71.913 lei−72 mii20242025: −902 lei−9022025
Indicatori financiari pe ani pentru CERNĂUŢI GRUP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −902 lei în creștere față de 2024 68 lei în scădere față de 2024 — 3.199 lei 3.131 lei 1
2024 0 lei în scădere față de 2023 −71.913 lei în scădere față de 2023 82 lei în scădere față de 2023 0 lei 4.115 lei 4.033 lei 1 în scădere față de 2023
2023 280.825 lei în scădere față de 2022 7.617 lei în scădere față de 2022 6.503 lei în scădere față de 2022 248 lei 82.201 lei 75.946 lei 6 în scădere față de 2022
2022 298.112 lei în creștere față de 2021 12.638 lei în scădere față de 2021 15.471 lei în scădere față de 2021 1.732 lei 155.068 lei 141.329 lei 8
2021 237.300 lei în creștere față de 2020 32.311 lei în creștere față de 2020 20.146 lei în scădere față de 2020 — 148.837 lei 128.691 lei 8 în creștere față de 2020
2020 173.423 lei în creștere față de 2019 1.000 lei în scădere față de 2019 21.322 lei în creștere față de 2019 — 117.702 lei 96.380 lei 7 în creștere față de 2019
2019 145.000 lei 95.180 lei 20.784 lei — 116.164 lei 95.380 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare