CERNUCAN CONSTRUCT S.R.L.

CERNUCAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41472086, Nr. Reg. Com. J31/801/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. AVRAM IANCU, NR.15, BL.G12, ET.4, AP.37, cod poștal 455200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CERNUCAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41472086
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/801/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. AVRAM IANCU, NR.15, BL.G12, ET.4, AP.37
Cod poștal
455200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, CERNUCAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 431 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.040 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.120 lei2021 · Cifra de afaceri: 62.625 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.900 lei2019 · Profit net: 5.980 lei2020 · Profit net: 65.436 lei2021 · Profit net: 7.474 lei2022 · Profit net: −32.532 lei2023 · Profit net: −8.737 lei2024 · Profit net: −1.804 lei2025 · Profit net: −431 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.040 lei20192020: 44.120 lei20202021: 62.625 lei63 mii20212022: 19.900 lei20 mii2022
Profit net lei
2019: 5.980 lei20192020: 65.436 lei65 mii20202021: 7.474 lei20212022: −32.532 lei−33 mii20222023: −8.737 lei20232024: −1.804 lei20242025: −431 lei−4312025
Indicatori financiari pe ani pentru CERNUCAN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −431 lei în creștere față de 2024 0 lei 2.806 lei 38.659 lei 41.465 lei —
2024 — −1.804 lei în creștere față de 2023 0 lei 3.237 lei 38.659 lei 41.896 lei —
2023 — −8.737 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 6.386 lei 38.910 lei 45.296 lei —
2022 19.900 lei în scădere față de 2021 −32.532 lei în scădere față de 2021 103 lei în scădere față de 2021 13.823 lei 40.312 lei 54.032 lei 1
2021 62.625 lei în creștere față de 2020 7.474 lei în scădere față de 2020 10.368 lei în scădere față de 2020 27.289 lei 62.169 lei 79.090 lei 1
2020 44.120 lei în creștere față de 2019 65.436 lei în creștere față de 2019 12.313 lei în creștere față de 2019 44.823 lei 39.106 lei 71.616 lei 1
2019 6.040 lei 5.980 lei 4.541 lei 115 lei 107.082 lei 6.180 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare