CETERASII DE LA GHERLA S.R.L.

CETERASII DE LA GHERLA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41157704, Nr. Reg. Com. J12/2146/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. ROMANĂ, NR.77. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CETERASII DE LA GHERLA S.R.L.
CUI
41157704
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2146/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. ROMANĂ, NR.77
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, CETERASII DE LA GHERLA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.000 lei, un profit net de 19.431 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 117.560 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.375 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 31.000 lei2019 · Profit net: 17.856 lei2020 · Profit net: −35.427 lei2021 · Profit net: −12.145 lei2022 · Profit net: −8.918 lei2023 · Profit net: −10.615 lei2024 · Profit net: 3.048 lei2025 · Profit net: 19.431 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 117.560 lei118 mii20192020: 36.375 lei20202022: 2.500 lei20222024: 10.500 lei20242025: 31.000 lei31 mii2025
Profit net lei
2019: 17.856 lei20192020: −35.427 lei−35 mii20202021: −12.145 lei20212022: −8.918 lei20222023: −10.615 lei20232024: 3.048 lei20242025: 19.431 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CETERASII DE LA GHERLA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 31.000 lei în creștere față de 2024 19.431 lei în creștere față de 2024 81.427 lei în scădere față de 2024 54.301 lei 31.016 lei −22.667 lei —
2024 10.500 lei 3.048 lei în creștere față de 2023 98.609 lei în scădere față de 2023 77.370 lei 22.017 lei −42.098 lei —
2023 — −10.615 lei în scădere față de 2022 106.799 lei în creștere față de 2022 100.439 lei 21.768 lei −45.146 lei —
2022 2.500 lei −8.918 lei în creștere față de 2021 87.200 lei în creștere față de 2021 112.280 lei 17.261 lei −34.532 lei —
2021 — −12.145 lei în creștere față de 2020 54.227 lei în creștere față de 2020 107.482 lei 14.502 lei −25.435 lei 1 în scădere față de 2020
2020 36.375 lei în scădere față de 2019 −35.427 lei în scădere față de 2019 45.392 lei în creștere față de 2019 126.096 lei 15.635 lei −13.171 lei 2
2019 117.560 lei 17.856 lei 30.755 lei 144.710 lei 62.074 lei 18.056 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare