CHAMPIONS TEAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21255856, Nr. Reg. Com. J40/4360/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VINTILA MIHAILESCU, NR.16, BL.70, SC.2, ET.2, AP.72,CAM.2, cod poștal 060398. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CHAMPIONS TEAM S.R.L.
- CUI
- 21255856
- Stare
- Inactivă fiscal din 13 februarie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/4360/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 martie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VINTILA MIHAILESCU, NR.16, BL.70, SC.2, ET.2, AP.72,CAM.2
- Cod poștal
- 060398
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 9319
- Domeniu de activitate
- Alte activitati sportive
Situații financiare
În 2022, CHAMPIONS TEAM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 15.199 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −15.199 lei în scădere față de 2021 | 418.125 lei în creștere față de 2021 | 23.932 lei | 25.805 lei | −368.388 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 392.757 lei | 23.932 lei | 15.681 lei | −353.144 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 392.757 lei în scădere față de 2019 | 23.932 lei | 15.681 lei | −353.144 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 393.326 lei | 23.932 lei | 16.250 lei | −353.144 lei | — |
| 2018 | 6.450 lei în scădere față de 2017 | −3.251 lei în creștere față de 2017 | 393.326 lei în creștere față de 2017 | 23.932 lei | 16.250 lei | −353.144 lei | — |
| 2017 | 9.000 lei în creștere față de 2016 | −7.497 lei în creștere față de 2016 | 390.132 lei în creștere față de 2016 | 23.932 lei | 16.306 lei | −349.894 lei | — |
| 2016 | 5.129 lei | −16.117 lei | 383.189 lei | 23.932 lei | 16.860 lei | −342.397 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
