CHANG HE GRUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 22943128, Nr. Reg. Com. J23/3444/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DOBROEŞTI COM. DOBROEŞTI, STR. COPACUL CU FLORI, NR.8, cod poștal 077085. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 iulie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CHANG HE GRUP SRL
- CUI
- 22943128
- Stare
- Inactivă fiscal din 7 iulie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/3444/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 18 decembrie 2007
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, SAT DOBROEŞTI COM. DOBROEŞTI, STR. COPACUL CU FLORI, NR.8
- Cod poștal
- 077085
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, CHANG HE GRUP SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 149.116 lei | 1.676.374 lei | 142.917 lei | 1.567.285 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 149.116 lei | 1.676.374 lei | 142.917 lei | 1.567.285 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 149.116 lei în creștere față de 2022 | 1.676.374 lei | 142.917 lei | 1.567.285 lei | — |
| 2022 | — | −711 lei în scădere față de 2021 | 99.726 lei în creștere față de 2021 | 1.676.374 lei | 93.527 lei | 1.567.285 lei | — |
| 2021 | — | −22 lei în creștere față de 2020 | 25.963 lei | 1.676.374 lei | 20.475 lei | 1.567.996 lei | — |
| 2020 | — | −351 lei în scădere față de 2019 | 25.963 lei în creștere față de 2019 | 1.676.374 lei | 20.497 lei | 1.568.018 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 12.600 lei | 1.676.374 lei | 7.485 lei | 1.568.369 lei | — |
| 2018 | — | −101 lei în scădere față de 2017 | 12.600 lei | 1.676.374 lei | 7.485 lei | 1.568.369 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 12.600 lei în creștere față de 2016 | 1.676.374 lei | 7.586 lei | 1.568.470 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 12.599 lei | 1.676.374 lei | 7.584 lei | 1.568.469 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
