CHEFS LIFE S.R.L.

CHEFS LIFE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42158643, Nr. Reg. Com. J13/173/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. VASILE CANARACHE, NR.4, cod poștal 900743. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHEFS LIFE S.R.L.
CUI
42158643
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/173/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. VASILE CANARACHE, NR.4
Cod poștal
900743
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, CHEFS LIFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.652.898 lei, un profit net de 19.827 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 210.370 lei2021 · Cifra de afaceri: 538.021 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.442.436 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.613.749 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.679.399 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.652.898 lei2020 · Profit net: −28.930 lei2021 · Profit net: 105.517 lei2022 · Profit net: 283.137 lei2023 · Profit net: 356.617 lei2024 · Profit net: 160.475 lei2025 · Profit net: 19.827 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 210.370 lei20202021: 538.021 lei20212022: 1.442.436 lei20222023: 1.613.749 lei20232024: 1.679.399 lei1,7 mil.20242025: 1.652.898 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2020: −28.930 lei−29 mii20202021: 105.517 lei20212022: 283.137 lei20222023: 356.617 lei357 mii20232024: 160.475 lei20242025: 19.827 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CHEFS LIFE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.652.898 lei în scădere față de 2024 19.827 lei în scădere față de 2024 577.692 lei în creștere față de 2024 266.238 lei 386.925 lei 82.930 lei 8 în creștere față de 2024
2024 1.679.399 lei în creștere față de 2023 160.475 lei în scădere față de 2023 410.795 lei în creștere față de 2023 226.050 lei 346.070 lei 161.325 lei 7 în scădere față de 2023
2023 1.613.749 lei în creștere față de 2022 356.617 lei în creștere față de 2022 358.384 lei în creștere față de 2022 117.815 lei 597.426 lei 356.857 lei 8 în creștere față de 2022
2022 1.442.436 lei în creștere față de 2021 283.137 lei în creștere față de 2021 342.144 lei în creștere față de 2021 167.616 lei 457.866 lei 283.338 lei 6 în creștere față de 2021
2021 538.021 lei în creștere față de 2020 105.517 lei în creștere față de 2020 37.331 lei în creștere față de 2020 8.646 lei 105.472 lei 76.787 lei 1 în scădere față de 2020
2020 210.370 lei −28.930 lei 36.316 lei — 7.586 lei −28.730 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare