CHEVAL INVESTITII SRL

CHEVAL INVESTITII SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22891002, Nr. Reg. Com. J2007023065403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CONSTANTIN SANDU ALDEA, NR.78, ET.1, AP.2, CAM. 3, cod poștal 012064. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHEVAL INVESTITII SRL
CUI
22891002
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007023065403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CONSTANTIN SANDU ALDEA, NR.78, ET.1, AP.2, CAM. 3
Cod poștal
012064
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, CHEVAL INVESTITII SRL a raportat o cifră de afaceri de 273.643 lei, un profit net de 255.328 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 122.011 lei2017 · Cifra de afaceri: 120.112 lei2018 · Cifra de afaceri: 118.472 lei2019 · Cifra de afaceri: 120.536 lei2020 · Cifra de afaceri: 95.925 lei2021 · Cifra de afaceri: 104.184 lei2022 · Cifra de afaceri: 119.249 lei2023 · Cifra de afaceri: 115.681 lei2024 · Cifra de afaceri: 122.552 lei2025 · Cifra de afaceri: 273.643 lei2016 · Profit net: 203.181 lei2017 · Profit net: 134.693 lei2018 · Profit net: −112.476 lei2019 · Profit net: −482.332 lei2020 · Profit net: −429.083 lei2021 · Profit net: −387.438 lei2022 · Profit net: 69.125 lei2023 · Profit net: −249.827 lei2024 · Profit net: 5.775.992 lei2025 · Profit net: 255.328 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 122.011 lei'162017: 120.112 lei'172018: 118.472 lei'182019: 120.536 lei'192020: 95.925 lei'202021: 104.184 lei'212022: 119.249 lei'222023: 115.681 lei'232024: 122.552 lei'242025: 273.643 lei274 mii'25
Profit net lei
2016: 203.181 lei'162017: 134.693 lei'172018: −112.476 lei'182019: −482.332 lei−482 mii'192020: −429.083 lei'202021: −387.438 lei'212022: 69.125 lei'222023: −249.827 lei'232024: 5.775.992 lei5,8 mil.'242025: 255.328 lei255 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CHEVAL INVESTITII SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 273.643 lei în creștere față de 2024 255.328 lei în scădere față de 2024 6.477.458 lei în creștere față de 2024 7.538.775 lei 1.399.388 lei 2.478.933 lei 1
2024 122.552 lei în creștere față de 2023 5.775.992 lei în creștere față de 2023 2.503.871 lei în scădere față de 2023 3.507.322 lei 1.199.978 lei 2.223.910 lei 1
2023 115.681 lei în scădere față de 2022 −249.827 lei în scădere față de 2022 12.954.000 lei în scădere față de 2022 8.793.013 lei 598.584 lei −3.552.082 lei 1 în creștere față de 2022
2022 119.249 lei în creștere față de 2021 69.125 lei în creștere față de 2021 13.132.099 lei în creștere față de 2021 9.088.332 lei 733.891 lei −3.302.255 lei 0
2021 104.184 lei în creștere față de 2020 −387.438 lei în creștere față de 2020 13.124.174 lei în creștere față de 2020 9.602.944 lei 145.154 lei −3.371.379 lei 0 în scădere față de 2020
2020 95.925 lei în scădere față de 2019 −429.083 lei în creștere față de 2019 12.932.101 lei în creștere față de 2019 9.848.781 lei 95.060 lei −2.983.942 lei 1 în creștere față de 2019
2019 120.536 lei în creștere față de 2018 −482.332 lei în scădere față de 2018 12.698.462 lei în creștere față de 2018 9.167.659 lei 971.573 lei −2.557.278 lei 0
2018 118.472 lei în scădere față de 2017 −112.476 lei în scădere față de 2017 11.747.491 lei în scădere față de 2017 9.574.219 lei 96.245 lei −2.074.946 lei —
2017 120.112 lei în scădere față de 2016 134.693 lei în scădere față de 2016 11.815.659 lei în creștere față de 2016 9.689.994 lei 161.133 lei −1.962.470 lei —
2016 122.011 lei 203.181 lei 7.561.616 lei 3.821.010 lei 1.308.203 lei −2.422.964 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.