CHICCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.

CHICCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38811263, Nr. Reg. Com. J12/387/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.49, cod poștal 405200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHICCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
CUI
38811263
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/387/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.49
Cod poștal
405200
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, CHICCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 157.783 lei.

Profit net lei
2018: −22.897 lei'182019: −31.825 lei'192020: −39.370 lei'202021: −38.425 lei'212022: −124.317 lei'222023: 343.537 lei344 mii'232024: −27.813 lei'242025: −157.783 lei−158 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CHICCO CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −157.783 lei în scădere față de 2024 451.728 lei în creștere față de 2024 287.053 lei 62.202 lei −102.473 lei —
2024 — −27.813 lei în scădere față de 2023 367.885 lei în creștere față de 2023 204.526 lei 219.089 lei 55.730 lei 1
2023 1.969.912 lei 343.537 lei în creștere față de 2022 340.766 lei în scădere față de 2022 205.871 lei 217.430 lei 85.187 lei 1
2022 — −124.317 lei în scădere față de 2021 1.915.815 lei în creștere față de 2021 202.643 lei 1.455.383 lei −257.789 lei 1
2021 — −38.425 lei în creștere față de 2020 1.569.995 lei în creștere față de 2020 297.409 lei 1.140.469 lei −132.117 lei 1
2020 — −39.370 lei în scădere față de 2019 1.113.872 lei în creștere față de 2019 302.737 lei 717.443 lei −93.692 lei 1
2019 — −31.825 lei în scădere față de 2018 401.873 lei în creștere față de 2018 307.246 lei 40.105 lei −54.522 lei —
2018 — −22.897 lei 383.454 lei 318.320 lei 42.437 lei −22.697 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare