CHL MONTAJ S.R.L.

CHL MONTAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 44841994, Nr. Reg. Com. J08/2506/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. AGRICULTORILOR, NR.3, AP.5, cod poștal 500459. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHL MONTAJ S.R.L.
CUI
44841994
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2506/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2021
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. AGRICULTORILOR, NR.3, AP.5
Cod poștal
500459
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, CHL MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 313.753 lei, un profit net de 63.477 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 641.789 lei2023 · Cifra de afaceri: 451.752 lei2024 · Cifra de afaceri: 681.141 lei2025 · Cifra de afaceri: 313.753 lei2022 · Profit net: 573.455 lei2023 · Profit net: 149.476 lei2024 · Profit net: −62.635 lei2025 · Profit net: 63.477 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 641.789 lei20222023: 451.752 lei20232024: 681.141 lei681 mii20242025: 313.753 lei314 mii2025
Profit net lei
2022: 573.455 lei573 mii20222023: 149.476 lei20232024: −62.635 lei−63 mii20242025: 63.477 lei63 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CHL MONTAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 313.753 lei în scădere față de 2024 63.477 lei în creștere față de 2024 440.490 lei în scădere față de 2024 5.168 lei 436.404 lei 1.082 lei 1
2024 681.141 lei în creștere față de 2023 −62.635 lei în scădere față de 2023 454.015 lei în creștere față de 2023 6.801 lei 384.819 lei −62.395 lei 1
2023 451.752 lei în scădere față de 2022 149.476 lei în scădere față de 2022 65.145 lei în creștere față de 2022 8.433 lei 206.428 lei 149.716 lei 1
2022 641.789 lei 573.455 lei 31.409 lei 7.986 lei 596.868 lei 573.445 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare