CHROME RESIDENCE S.R.L.

CHROME RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38787122, Nr. Reg. Com. J2018000340125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.11, AP.57. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHROME RESIDENCE S.R.L.
CUI
38787122
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000340125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 februarie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.11, AP.57
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6811
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2025, CHROME RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 579.235 lei, un profit net de 63.252 lei.

Profit net lei
2018: −4.030 lei'182019: −43.218 lei'192020: −14.395 lei'202021: 134.524 lei'212022: −99.271 lei−99 mii'222023: 160.019 lei160 mii'232024: 7.336 lei'242025: 63.252 lei63 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CHROME RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 579.235 lei 63.252 lei în creștere față de 2024 1.085.361 lei în creștere față de 2024 913.770 lei 376.008 lei 204.417 lei —
2024 — 7.336 lei în scădere față de 2023 737.483 lei în creștere față de 2023 538.152 lei 340.495 lei 141.164 lei —
2023 — 160.019 lei în creștere față de 2022 690.542 lei în scădere față de 2022 791.881 lei 32.489 lei 133.828 lei 1
2022 — −99.271 lei în scădere față de 2021 748.079 lei în scădere față de 2021 701.502 lei 20.386 lei −26.191 lei —
2021 — 134.524 lei în creștere față de 2020 790.122 lei în creștere față de 2020 332.300 lei 530.902 lei 73.080 lei —
2020 — −14.395 lei în creștere față de 2019 671.656 lei în creștere față de 2019 341.141 lei 269.072 lei −61.443 lei —
2019 — −43.218 lei în scădere față de 2018 550.519 lei în creștere față de 2018 349.983 lei 153.488 lei −47.048 lei —
2018 — −4.030 lei 464.736 lei 459.910 lei 996 lei −3.830 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare