CHROMEGS S.R.L.

CHROMEGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41709442, Nr. Reg. Com. J2019003798126. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PROF. NICOLAE MĂRGINEANU, NR.22A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CHROMEGS S.R.L.
CUI
41709442
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003798126
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PROF. NICOLAE MĂRGINEANU, NR.22A
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CHROMEGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.002 lei, un profit net de 738 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 91.592 lei2021 · Cifra de afaceri: 54.721 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.353 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.991 lei2024 · Cifra de afaceri: 218.640 lei2025 · Cifra de afaceri: 78.002 lei2019 · Profit net: −3.086 lei2020 · Profit net: 49.173 lei2021 · Profit net: 4.297 lei2022 · Profit net: 4.157 lei2023 · Profit net: 8.560 lei2024 · Profit net: 121.358 lei2025 · Profit net: 738 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.000 lei20192020: 91.592 lei20202021: 54.721 lei20212022: 55.353 lei20222023: 53.991 lei20232024: 218.640 lei219 mii20242025: 78.002 lei78 mii2025
Profit net lei
2019: −3.086 lei−3 mii20192020: 49.173 lei20202021: 4.297 lei20212022: 4.157 lei20222023: 8.560 lei20232024: 121.358 lei121 mii20242025: 738 lei7382025
Indicatori financiari pe ani pentru CHROMEGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 78.002 lei în scădere față de 2024 738 lei în scădere față de 2024 117.773 lei în creștere față de 2024 95.471 lei 28.260 lei 5.958 lei 1
2024 218.640 lei în creștere față de 2023 121.358 lei în creștere față de 2023 4.842 lei în creștere față de 2023 4.250 lei 136.040 lei 135.220 lei 1
2023 53.991 lei în scădere față de 2022 8.560 lei în creștere față de 2022 1.836 lei în creștere față de 2022 — 15.702 lei 13.862 lei 1
2022 55.353 lei în creștere față de 2021 4.157 lei în scădere față de 2021 1.625 lei în scădere față de 2021 — 6.927 lei 5.302 lei 1
2021 54.721 lei în scădere față de 2020 4.297 lei în scădere față de 2020 1.894 lei în scădere față de 2020 — 34.618 lei 32.724 lei 1
2020 91.592 lei în creștere față de 2019 49.173 lei în creștere față de 2019 2.620 lei în scădere față de 2019 — 48.947 lei 46.327 lei 1
2019 6.000 lei −3.086 lei 6.807 lei 278 lei 3.643 lei −2.886 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare