CI SAI EVENTS S.R.L.

CI SAI EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41126163, Nr. Reg. Com. J2019001842225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.1, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 700374. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CI SAI EVENTS S.R.L.
CUI
41126163
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001842225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.1, CAMERA 2, ET.1
Cod poștal
700374
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, CI SAI EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.570 lei, o pierdere netă de 6.470 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.540 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.836 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.080 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.220 lei2024 · Cifra de afaceri: 820 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.570 lei2019 · Profit net: 9.606 lei2020 · Profit net: 10.566 lei2021 · Profit net: 15.750 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: −1.795 lei2024 · Profit net: −7.732 lei2025 · Profit net: −6.470 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.540 lei20192020: 20.836 lei20202021: 26.080 lei26 mii20212022: 0 lei20222023: 2.220 lei20232024: 820 lei20242025: 2.570 lei3 mii2025
Profit net lei
2019: 9.606 lei20192020: 10.566 lei20202021: 15.750 lei16 mii20212022: 0 lei20222023: −1.795 lei20232024: −7.732 lei−8 mii20242025: −6.470 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CI SAI EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.570 lei în creștere față de 2024 −6.470 lei în creștere față de 2024 0 lei — 20.892 lei 20.892 lei —
2024 820 lei în scădere față de 2023 −7.732 lei în scădere față de 2023 0 lei — 27.362 lei 27.362 lei —
2023 2.220 lei în creștere față de 2022 −1.795 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 35.094 lei 35.094 lei —
2022 0 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 782 lei — 37.671 lei 36.889 lei —
2021 26.080 lei în creștere față de 2020 15.750 lei în creștere față de 2020 782 lei în creștere față de 2020 — 37.671 lei 36.889 lei —
2020 20.836 lei în creștere față de 2019 10.566 lei în creștere față de 2019 767 lei în creștere față de 2019 — 21.139 lei 20.372 lei —
2019 17.540 lei 9.606 lei 142 lei — 9.948 lei 9.806 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare