CIANAISUL S.R.L.

CIANAISUL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 42482819, Nr. Reg. Com. J2020000320182. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. DACIA, NR.10, CAMERA NR. 1, BL.10, SC.2, ET.3, AP.31. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIANAISUL S.R.L.
CUI
42482819
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000320182
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2020
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. DACIA, NR.10, CAMERA NR. 1, BL.10, SC.2, ET.3, AP.31
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CIANAISUL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.648.618 lei, un profit net de 835.424 lei și un număr mediu de 29 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 779.059 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.665.049 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.835.970 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.307.934 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.480.804 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.648.618 lei2020 · Profit net: 153.574 lei2021 · Profit net: 351.583 lei2022 · Profit net: 425.898 lei2023 · Profit net: 549.340 lei2024 · Profit net: 793.275 lei2025 · Profit net: 835.424 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 779.059 lei20202021: 1.665.049 lei20212022: 1.835.970 lei20222023: 2.307.934 lei20232024: 2.480.804 lei20242025: 2.648.618 lei2,6 mil.2025
Profit net lei
2020: 153.574 lei20202021: 351.583 lei20212022: 425.898 lei20222023: 549.340 lei20232024: 793.275 lei20242025: 835.424 lei835 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CIANAISUL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.648.618 lei în creștere față de 2024 835.424 lei în creștere față de 2024 184.664 lei în creștere față de 2024 6.117 lei 1.014.211 lei 835.664 lei 29 în scădere față de 2024
2024 2.480.804 lei în creștere față de 2023 793.275 lei în creștere față de 2023 168.683 lei în scădere față de 2023 8.810 lei 953.388 lei 793.515 lei 32 în scădere față de 2023
2023 2.307.934 lei în creștere față de 2022 549.340 lei în creștere față de 2022 201.077 lei în creștere față de 2022 12.522 lei 738.135 lei 549.580 lei 39 în creștere față de 2022
2022 1.835.970 lei în creștere față de 2021 425.898 lei în creștere față de 2021 177.886 lei în creștere față de 2021 16.526 lei 587.498 lei 426.138 lei 36 în scădere față de 2021
2021 1.665.049 lei în creștere față de 2020 351.583 lei în creștere față de 2020 142.572 lei în scădere față de 2020 27.239 lei 467.190 lei 351.857 lei 37 în creștere față de 2020
2020 779.059 lei 153.574 lei 259.414 lei 36.228 lei 376.960 lei 153.774 lei 32

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare