CIEL ADMINISTRARE EST S.R.L.

CIEL ADMINISTRARE EST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38618158, Nr. Reg. Com. J23/6248/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6832 - Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. APEDUCTULUI, NR.59C, CAM.6, cod poștal 077041. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIEL ADMINISTRARE EST S.R.L.
CUI
38618158
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/6248/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. APEDUCTULUI, NR.59C, CAM.6
Cod poștal
077041
Cod CAEN
6832
Domeniu de activitate
Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract

Situații financiare

În 2025, CIEL ADMINISTRARE EST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 247.077 lei, un profit net de 45.427 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 83.283 lei2020 · Cifra de afaceri: 132.425 lei2021 · Cifra de afaceri: 128.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 169.003 lei2023 · Cifra de afaceri: 227.724 lei2024 · Cifra de afaceri: 240.979 lei2025 · Cifra de afaceri: 247.077 lei2018 · Profit net: −2.172 lei2019 · Profit net: 42.484 lei2020 · Profit net: 83.319 lei2021 · Profit net: 63.854 lei2022 · Profit net: 46.304 lei2023 · Profit net: 122.262 lei2024 · Profit net: 44.421 lei2025 · Profit net: 45.427 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 83.283 lei20192020: 132.425 lei20202021: 128.400 lei20212022: 169.003 lei20222023: 227.724 lei20232024: 240.979 lei20242025: 247.077 lei247 mii2025
Profit net lei
2018: −2.172 lei−2 mii'182019: 42.484 lei'192020: 83.319 lei'202021: 63.854 lei'212022: 46.304 lei'222023: 122.262 lei122 mii'232024: 44.421 lei'242025: 45.427 lei45 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CIEL ADMINISTRARE EST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 247.077 lei în creștere față de 2024 45.427 lei în creștere față de 2024 15.094 lei în creștere față de 2024 2.776 lei 85.127 lei 73.087 lei 1
2024 240.979 lei în creștere față de 2023 44.421 lei în scădere față de 2023 7.176 lei în creștere față de 2023 4.975 lei 128.094 lei 127.660 lei 1
2023 227.724 lei în creștere față de 2022 122.262 lei în creștere față de 2022 5.877 lei în scădere față de 2022 7.306 lei 148.780 lei 150.405 lei 1
2022 169.003 lei în creștere față de 2021 46.304 lei în scădere față de 2021 33.775 lei în creștere față de 2021 4.620 lei 76.452 lei 47.504 lei 1
2021 128.400 lei în scădere față de 2020 63.854 lei în scădere față de 2020 7.493 lei în creștere față de 2020 5.296 lei 190.512 lei 188.485 lei 1
2020 132.425 lei în creștere față de 2019 83.319 lei în creștere față de 2019 7.001 lei în creștere față de 2019 6.019 lei 125.579 lei 124.631 lei —
2019 83.283 lei 42.484 lei în creștere față de 2018 2.578 lei în creștere față de 2018 — 43.890 lei 41.312 lei —
2018 — −2.172 lei 1.778 lei — 606 lei −1.172 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare