CIMETA-RO S.R.L.

CIMETA-RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41326099, Nr. Reg. Com. J40/8472/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7820 - Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GAZELEI, NR.34, CAMERA 1, BIROUL 1, ET.2, AP.6, cod poștal 040514. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIMETA-RO S.R.L.
CUI
41326099
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8472/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GAZELEI, NR.34, CAMERA 1, BIROUL 1, ET.2, AP.6
Cod poștal
040514
Cod CAEN
7820
Domeniu de activitate
Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului

Situații financiare

În 2025, CIMETA-RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 871.668 lei, un profit net de 140.049 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.808.506 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.337.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.573.168 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.344.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 871.668 lei2019 · Profit net: 3.480 lei2020 · Profit net: 5.486 lei2021 · Profit net: 378.539 lei2022 · Profit net: 1.508.853 lei2023 · Profit net: 10.578 lei2024 · Profit net: 193.800 lei2025 · Profit net: 140.049 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.000 lei20192020: 60.000 lei20202021: 1.808.506 lei20212022: 4.337.300 lei4,3 mil.20222023: 1.573.168 lei20232024: 1.344.505 lei20242025: 871.668 lei872 mii2025
Profit net lei
2019: 3.480 lei20192020: 5.486 lei20202021: 378.539 lei20212022: 1.508.853 lei1,5 mil.20222023: 10.578 lei20232024: 193.800 lei20242025: 140.049 lei140 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CIMETA-RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 871.668 lei în scădere față de 2024 140.049 lei în scădere față de 2024 109.385 lei în scădere față de 2024 46.712 lei 736.427 lei 673.754 lei 3
2024 1.344.505 lei în scădere față de 2023 193.800 lei în creștere față de 2023 159.498 lei în scădere față de 2023 45.590 lei 777.613 lei 663.705 lei 3 în scădere față de 2023
2023 1.573.168 lei în scădere față de 2022 10.578 lei în scădere față de 2022 191.043 lei în scădere față de 2022 45.585 lei 695.363 lei 549.905 lei 4 în scădere față de 2022
2022 4.337.300 lei în creștere față de 2021 1.508.853 lei în creștere față de 2021 211.565 lei în scădere față de 2021 45.527 lei 1.595.131 lei 1.429.093 lei 22 în creștere față de 2021
2021 1.808.506 lei în creștere față de 2020 378.539 lei în creștere față de 2020 623.238 lei în creștere față de 2020 41.408 lei 960.609 lei 378.779 lei 11
2020 60.000 lei în creștere față de 2019 5.486 lei în creștere față de 2019 102.215 lei în creștere față de 2019 589.765 lei 80.348 lei 9.166 lei —
2019 20.000 lei 3.480 lei 16.990 lei 409 lei 20.261 lei 3.680 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare