CIN - STRUCT OLT S.R.L.

CIN - STRUCT OLT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41672882, Nr. Reg. Com. J2019001075289. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 23 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT RUSĂNEŞTII DE SUS COM. VOINEASA, STR. TAULEI, NR.1, cod poștal 237564. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIN - STRUCT OLT S.R.L.
CUI
41672882
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001075289
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 septembrie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT RUSĂNEŞTII DE SUS COM. VOINEASA, STR. TAULEI, NR.1
Cod poștal
237564
Cod CAEN
2223
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2025, CIN - STRUCT OLT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.000 lei, o pierdere netă de 4.771 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii2019202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 42.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.076 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.852 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2019 · Profit net: −1.365 lei2020 · Profit net: 10.632 lei2022 · Profit net: −376 lei2023 · Profit net: −46.022 lei2024 · Profit net: 66.742 lei2025 · Profit net: −4.771 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 42.400 lei42 mii20202022: 3.076 lei20222023: 27.852 lei20232024: 23.100 lei20242025: 8.000 lei8 mii2025
Profit net lei
2019: −1.365 lei20192020: 10.632 lei20202022: −376 lei20222023: −46.022 lei−46 mii20232024: 66.742 lei67 mii20242025: −4.771 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CIN - STRUCT OLT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.000 lei în scădere față de 2024 −4.771 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 139 lei 139 lei —
2024 23.100 lei în scădere față de 2023 66.742 lei în creștere față de 2023 5.983 lei în scădere față de 2023 — 10.893 lei 4.910 lei 1
2023 27.852 lei în creștere față de 2022 −46.022 lei în scădere față de 2022 84.712 lei în creștere față de 2022 — 22.880 lei −61.832 lei 1
2022 3.076 lei în scădere față de 2020 −376 lei în scădere față de 2020 25.154 lei în creștere față de 2020 9.618 lei 9.363 lei −15.810 lei —
2020 42.400 lei 10.632 lei în creștere față de 2019 6.245 lei în creștere față de 2019 25.158 lei 15.746 lei 9.467 lei 2
2019 — −1.365 lei 6.227 lei — 117.562 lei −1.165 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare