CIOTOIANU GRILL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39973859, Nr. Reg. Com. J2018004887237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. MIRĂSLĂU, NR.35, CAMERA 2, cod poștal 077160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CIOTOIANU GRILL S.R.L.
- CUI
- 39973859
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018004887237
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 9 octombrie 2018
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. MIRĂSLĂU, NR.35, CAMERA 2
- Cod poștal
- 077160
- Cod CAEN
- 5611
- Domeniu de activitate
- Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Situații financiare
În 2025, CIOTOIANU GRILL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.013.980 lei, un profit net de 3.999.189 lei și un număr mediu de 70 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.013.980 lei în scădere față de 2024 | 3.999.189 lei în scădere față de 2024 | 1.150.753 lei în creștere față de 2024 | 678.943 lei | 4.471.239 lei | 3.999.429 lei | 70 în scădere față de 2024 |
| 2024 | 25.183.593 lei în creștere față de 2023 | 5.264.672 lei în scădere față de 2023 | 1.083.883 lei în creștere față de 2023 | 812.787 lei | 5.536.008 lei | 5.264.912 lei | 71 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 21.473.127 lei | 5.815.485 lei în creștere față de 2022 | 669.319 lei în creștere față de 2022 | 567.410 lei | 5.922.554 lei | 5.820.645 lei | 57 în creștere față de 2022 |
| 2022 | — | −205 lei în scădere față de 2021 | 205 lei în creștere față de 2021 | — | 5.365 lei | 5.160 lei | 1 |
| 2021 | 8.940 lei în creștere față de 2020 | 3.709 lei în creștere față de 2020 | 0 lei în scădere față de 2020 | — | 5.365 lei | 5.365 lei | — |
| 2020 | 5.966 lei | 1.961 lei în creștere față de 2019 | 6.482 lei în creștere față de 2019 | — | 8.138 lei | 1.656 lei | — |
| 2019 | — | −122 lei în creștere față de 2018 | 622 lei | — | 317 lei | −305 lei | — |
| 2018 | — | −383 lei | 622 lei | 122 lei | 317 lei | −183 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
