CIPET-SIMPLITAX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 18674919, Nr. Reg. Com. J2006000302377. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5320 - Alte activitati postale si de curier. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. AUREL VLAICU, NR.13, cod poștal 731147. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CIPET-SIMPLITAX SRL
- CUI
- 18674919
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000302377
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 17 mai 2006
- Județ
- Vaslui
- Sediul social
- JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. AUREL VLAICU, NR.13
- Cod poștal
- 731147
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5320
- Domeniu de activitate
- Alte activitati postale si de curier
Situații financiare
În 2025, CIPET-SIMPLITAX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.106.114 lei, un profit net de 67.003 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.106.114 lei în creștere față de 2024 | 67.003 lei în scădere față de 2024 | 155.794 lei în creștere față de 2024 | 121.924 lei | 127.298 lei | 93.428 lei | 8 |
| 2024 | 980.711 lei în creștere față de 2023 | 67.659 lei în creștere față de 2023 | 126.328 lei în scădere față de 2023 | 77.270 lei | 78.483 lei | 29.425 lei | 8 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 824.238 lei în scădere față de 2022 | −161.018 lei în scădere față de 2022 | 184.593 lei în creștere față de 2022 | 57.497 lei | 88.862 lei | −38.234 lei | 10 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 881.419 lei în creștere față de 2021 | 3.210 lei în scădere față de 2021 | 117.669 lei în scădere față de 2021 | 93.053 lei | 207.400 lei | 182.784 lei | 11 în creștere față de 2021 |
| 2021 | 743.337 lei | 95.120 lei în creștere față de 2019 | 212.317 lei în creștere față de 2019 | 135.561 lei | 256.331 lei | 179.575 lei | 8 |
| 2019 | — | 0 lei | 33.590 lei în scădere față de 2018 | −4.590 lei | — | −38.180 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 39.060 lei | −4.590 lei | 5.470 lei | −38.180 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 39.060 lei | −4.590 lei | 5.470 lei | −38.180 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 39.060 lei | −4.590 lei | 5.470 lei | −38.180 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
