CIRESEL SI CIRESICA S.R.L.

CIRESEL SI CIRESICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41525903, Nr. Reg. Com. J40/10790/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8891 - Activitati de ingrijire zilnica pentru copii. Societatea a fost înființată la data de 14 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.37, BL.IC3, SC.1, ET.4, AP.50, cod poștal 030366. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIRESEL SI CIRESICA S.R.L.
CUI
41525903
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10790/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.37, BL.IC3, SC.1, ET.4, AP.50
Cod poștal
030366
Cod CAEN
8891
Domeniu de activitate
Activitati de ingrijire zilnica pentru copii

Situații financiare

În 2024, CIRESEL SI CIRESICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 258.830 lei, o pierdere netă de 310.712 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 7.831 lei2020 · Cifra de afaceri: 38.756 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.466 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.341 lei2023 · Cifra de afaceri: 206.389 lei2024 · Cifra de afaceri: 258.830 lei2019 · Profit net: −17.209 lei2020 · Profit net: −57.058 lei2021 · Profit net: 70.864 lei2022 · Profit net: −155.802 lei2023 · Profit net: −357.211 lei2024 · Profit net: −310.712 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.831 lei20192020: 38.756 lei20202021: 296.466 lei20212022: 299.341 lei299 mii20222023: 206.389 lei20232024: 258.830 lei259 mii2024
Profit net lei
2019: −17.209 lei20192020: −57.058 lei20202021: 70.864 lei71 mii20212022: −155.802 lei20222023: −357.211 lei−357 mii20232024: −310.712 lei−311 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CIRESEL SI CIRESICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 258.830 lei în creștere față de 2023 −310.712 lei în creștere față de 2023 861.301 lei în creștere față de 2023 — 25.485 lei −835.056 lei 9 în scădere față de 2023
2023 206.389 lei în scădere față de 2022 −357.211 lei în scădere față de 2022 530.556 lei în creștere față de 2022 — 13.902 lei −516.654 lei 10 în creștere față de 2022
2022 299.341 lei în creștere față de 2021 −155.802 lei în scădere față de 2021 173.033 lei în creștere față de 2021 — 13.230 lei −159.443 lei 9 în creștere față de 2021
2021 296.466 lei în creștere față de 2020 70.864 lei în creștere față de 2020 73.307 lei în scădere față de 2020 — 69.306 lei −3.641 lei 6 în creștere față de 2020
2020 38.756 lei în creștere față de 2019 −57.058 lei în scădere față de 2019 78.169 lei în creștere față de 2019 2.719 lei 1.195 lei −74.067 lei 3 în creștere față de 2019
2019 7.831 lei −17.209 lei 22.057 lei 4.519 lei 341 lei −17.009 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare