CIVA PAVAJ S.R.L.

CIVA PAVAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42760834, Nr. Reg. Com. J33/790/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT BILCA COM. BILCA, STR. ION NISTOR, NR.39, cod poștal 727030. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIVA PAVAJ S.R.L.
CUI
42760834
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/790/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT BILCA COM. BILCA, STR. ION NISTOR, NR.39
Cod poștal
727030
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2025, CIVA PAVAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.342.232 lei, un profit net de 229.373 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 779.092 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.356.311 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.382.472 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.742.836 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.996.156 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.342.232 lei2020 · Profit net: 818 lei2021 · Profit net: 113.300 lei2022 · Profit net: 111.654 lei2023 · Profit net: 111.548 lei2024 · Profit net: 147.179 lei2025 · Profit net: 229.373 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 779.092 lei20202021: 2.356.311 lei20212022: 2.382.472 lei20222023: 2.742.836 lei20232024: 2.996.156 lei20242025: 3.342.232 lei3,3 mil.2025
Profit net lei
2020: 818 lei20202021: 113.300 lei20212022: 111.654 lei20222023: 111.548 lei20232024: 147.179 lei20242025: 229.373 lei229 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CIVA PAVAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.342.232 lei în creștere față de 2024 229.373 lei în creștere față de 2024 121.833 lei în scădere față de 2024 22.335 lei 586.112 lei 486.614 lei 1
2024 2.996.156 lei în creștere față de 2023 147.179 lei în creștere față de 2023 168.510 lei în creștere față de 2023 46.701 lei 379.050 lei 257.241 lei 1
2023 2.742.836 lei în creștere față de 2022 111.548 lei în scădere față de 2022 142.040 lei în scădere față de 2022 73.097 lei 264.875 lei 195.932 lei 1
2022 2.382.472 lei în creștere față de 2021 111.654 lei în scădere față de 2021 144.123 lei în creștere față de 2021 97.463 lei 158.554 lei 111.894 lei 1 în scădere față de 2021
2021 2.356.311 lei în creștere față de 2020 113.300 lei în creștere față de 2020 25.126 lei în scădere față de 2020 — 139.444 lei 114.318 lei 2 în creștere față de 2020
2020 779.092 lei 818 lei 49.767 lei — 50.785 lei 1.018 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare