CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 40266878, Nr. Reg. Com. J2018000839342. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 6 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT LUNCA COM. LUNCA, STR. CĂLINEŞTI, NR.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
40266878
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000839342
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 decembrie 2018
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT LUNCA COM. LUNCA, STR. CĂLINEŞTI, NR.25
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.170.719 lei, un profit net de 400.263 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 33.465 lei2021 · Cifra de afaceri: 104.890 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.750 lei2023 · Cifra de afaceri: 458.392 lei2024 · Cifra de afaceri: 225.783 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.170.719 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: −3.458 lei2020 · Profit net: −80.860 lei2021 · Profit net: −2.538 lei2022 · Profit net: −34.574 lei2023 · Profit net: 123.534 lei2024 · Profit net: 115.109 lei2025 · Profit net: 400.263 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 33.465 lei20202021: 104.890 lei20212022: 152.750 lei20222023: 458.392 lei20232024: 225.783 lei20242025: 1.170.719 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2018: 0 lei'182019: −3.458 lei'192020: −80.860 lei−81 mii'202021: −2.538 lei'212022: −34.574 lei'222023: 123.534 lei'232024: 115.109 lei'242025: 400.263 lei400 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.170.719 lei în creștere față de 2024 400.263 lei în creștere față de 2024 477.699 lei în creștere față de 2024 198.712 lei 678.310 lei 400.677 lei 7 în creștere față de 2024
2024 225.783 lei în scădere față de 2023 115.109 lei în scădere față de 2023 113.226 lei în scădere față de 2023 77.701 lei 151.643 lei 117.413 lei 2 în scădere față de 2023
2023 458.392 lei în creștere față de 2022 123.534 lei în creștere față de 2022 167.034 lei în scădere față de 2022 104.319 lei 65.020 lei 2.305 lei 3 în scădere față de 2022
2022 152.750 lei în creștere față de 2021 −34.574 lei în scădere față de 2021 187.347 lei în creștere față de 2021 75.053 lei 38.057 lei −121.230 lei 4
2021 104.890 lei în creștere față de 2020 −2.538 lei în creștere față de 2020 182.123 lei în scădere față de 2020 141.919 lei 48.600 lei −86.656 lei 4 în creștere față de 2020
2020 33.465 lei în creștere față de 2019 −80.860 lei în scădere față de 2019 351.205 lei în creștere față de 2019 199.655 lei 209.876 lei −84.118 lei 2 în creștere față de 2019
2019 0 lei −3.458 lei în scădere față de 2018 242.190 lei în creștere față de 2018 236.525 lei 202.407 lei −3.258 lei 0
2018 — 0 lei 350 lei 281 lei 269 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare