CIVIL CONSTRUCTION VVS S.R.L.

CIVIL CONSTRUCTION VVS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 41357940, Nr. Reg. Com. J06/965/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ILVA MARE COM. ILVA MARE, , NR.261A, cod poștal 427090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CIVIL CONSTRUCTION VVS S.R.L.
CUI
41357940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/965/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iulie 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ILVA MARE COM. ILVA MARE, , NR.261A
Cod poștal
427090
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CIVIL CONSTRUCTION VVS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 629.690 lei, un profit net de 299.068 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 44.176 lei2022 · Cifra de afaceri: 179.356 lei2023 · Cifra de afaceri: 190.176 lei2024 · Cifra de afaceri: 606.108 lei2025 · Cifra de afaceri: 629.690 lei2019 · Profit net: 8.224 lei2021 · Profit net: 413 lei2022 · Profit net: 76.589 lei2023 · Profit net: −45.290 lei2024 · Profit net: 316.686 lei2025 · Profit net: 299.068 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.000 lei20192021: 44.176 lei20212022: 179.356 lei20222023: 190.176 lei20232024: 606.108 lei20242025: 629.690 lei630 mii2025
Profit net lei
2019: 8.224 lei20192021: 413 lei20212022: 76.589 lei20222023: −45.290 lei−45 mii20232024: 316.686 lei317 mii20242025: 299.068 lei299 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CIVIL CONSTRUCTION VVS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 629.690 lei în creștere față de 2024 299.068 lei în scădere față de 2024 62.428 lei în scădere față de 2024 59.221 lei 488.856 lei 375.572 lei 2 în creștere față de 2024
2024 606.108 lei în creștere față de 2023 316.686 lei în creștere față de 2023 79.174 lei în creștere față de 2023 21.344 lei 400.990 lei 343.160 lei 1
2023 190.176 lei în creștere față de 2022 −45.290 lei în scădere față de 2022 39.761 lei în creștere față de 2022 22.265 lei 85.275 lei 67.779 lei 1
2022 179.356 lei în creștere față de 2021 76.589 lei în creștere față de 2021 27.419 lei în scădere față de 2021 15.551 lei 124.936 lei 113.068 lei 1
2021 44.176 lei în creștere față de 2019 413 lei în scădere față de 2019 37.695 lei în creștere față de 2019 18.500 lei 55.675 lei 36.480 lei 1
2019 11.000 lei 8.224 lei 302 lei 3.471 lei 5.255 lei 8.424 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare