CLA NEW FASHION S.R.L.

Inactivă fiscal din 8 iunie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CLA NEW FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38578126, Nr. Reg. Com. J40/20239/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 8 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAM.1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42, cod poștal 023674. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 iunie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLA NEW FASHION S.R.L.
CUI
38578126
Stare
Inactivă fiscal din 8 iunie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/20239/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAM.1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42
Cod poștal
023674
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2021, CLA NEW FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 143.482 lei, o pierdere netă de 67.434 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 641.944 lei2019 · Cifra de afaceri: 527.308 lei2020 · Cifra de afaceri: 222.967 lei2021 · Cifra de afaceri: 143.482 lei2018 · Profit net: 24.347 lei2019 · Profit net: −149.196 lei2020 · Profit net: −115.279 lei2021 · Profit net: −67.434 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 641.944 lei642 mii20182019: 527.308 lei20192020: 222.967 lei20202021: 143.482 lei143 mii2021
Profit net lei
2018: 24.347 lei24 mii20182019: −149.196 lei−149 mii20192020: −115.279 lei20202021: −67.434 lei−67 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru CLA NEW FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 143.482 lei în scădere față de 2020 −67.434 lei în creștere față de 2020 364.969 lei în creștere față de 2020 — 57.359 lei −307.610 lei 3 în creștere față de 2020
2020 222.967 lei în scădere față de 2019 −115.279 lei în creștere față de 2019 345.887 lei în scădere față de 2019 — 105.712 lei −240.175 lei 2 în creștere față de 2019
2019 527.308 lei în scădere față de 2018 −149.196 lei în scădere față de 2018 414.618 lei în creștere față de 2018 — 289.722 lei −124.896 lei 1
2018 641.944 lei 24.347 lei 176.906 lei — 201.206 lei 24.300 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare