CLAIMS CONTROL S.R.L.

CLAIMS CONTROL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45166977, Nr. Reg. Com. J2021019064403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6621 - Activitati de evaluare a riscului de asigurare si a pagubelor. Societatea a fost înființată la data de 3 noiembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD UNIRII, NR.2, BL.8A, cod poștal 040104. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLAIMS CONTROL S.R.L.
CUI
45166977
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021019064403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 noiembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD UNIRII, NR.2, BL.8A
Cod poștal
040104
Cod CAEN
6621
Domeniu de activitate
Activitati de evaluare a riscului de asigurare si a pagubelor

Situații financiare

În 2025, CLAIMS CONTROL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.130.359 lei, un profit net de 351.514 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 49.169 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.541.909 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.607.819 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.503.032 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.130.359 lei2021 · Profit net: 16.838 lei2022 · Profit net: 552.652 lei2023 · Profit net: 656.393 lei2024 · Profit net: 382.963 lei2025 · Profit net: 351.514 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 49.169 lei20212022: 1.541.909 lei20222023: 2.607.819 lei20232024: 3.503.032 lei3,5 mil.20242025: 3.130.359 lei3,1 mil.2025
Profit net lei
2021: 16.838 lei20212022: 552.652 lei20222023: 656.393 lei656 mii20232024: 382.963 lei20242025: 351.514 lei352 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CLAIMS CONTROL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.130.359 lei în scădere față de 2024 351.514 lei în scădere față de 2024 291.333 lei în creștere față de 2024 119.328 lei 539.254 lei 373.714 lei 5
2024 3.503.032 lei în creștere față de 2023 382.963 lei în scădere față de 2023 148.181 lei în scădere față de 2023 199.572 lei 342.019 lei 400.000 lei 5 în creștere față de 2023
2023 2.607.819 lei în creștere față de 2022 656.393 lei în creștere față de 2022 174.876 lei în creștere față de 2022 176.272 lei 667.063 lei 673.430 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.541.909 lei în creștere față de 2021 552.652 lei în creștere față de 2021 80.439 lei în creștere față de 2021 24.364 lei 622.789 lei 569.690 lei 2 în creștere față de 2021
2021 49.169 lei 16.838 lei 24.534 lei — 40.629 lei 17.038 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare