CLARISA COSMETICS S.R.L.

CLARISA COSMETICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38824654, Nr. Reg. Com. J2018000164208. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4775 - Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. BEJAN, BL.61, SC.2, ET.9, AP.122. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLARISA COSMETICS S.R.L.
CUI
38824654
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000164208
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. BEJAN, BL.61, SC.2, ET.9, AP.122
Cod CAEN
4775
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, CLARISA COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 333.489 lei, o pierdere netă de 23.167 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 283.760 lei2019 · Cifra de afaceri: 298.119 lei2020 · Cifra de afaceri: 280.081 lei2021 · Cifra de afaceri: 294.901 lei2022 · Cifra de afaceri: 293.797 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.882 lei2024 · Cifra de afaceri: 293.167 lei2025 · Cifra de afaceri: 333.489 lei2018 · Profit net: 7.350 lei2019 · Profit net: 6.289 lei2020 · Profit net: 12.833 lei2021 · Profit net: −7.076 lei2022 · Profit net: 2.807 lei2023 · Profit net: −33.820 lei2024 · Profit net: −37.470 lei2025 · Profit net: −23.167 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 283.760 lei'182019: 298.119 lei'192020: 280.081 lei'202021: 294.901 lei'212022: 293.797 lei'222023: 296.882 lei'232024: 293.167 lei'242025: 333.489 lei333 mii'25
Profit net lei
2018: 7.350 lei'182019: 6.289 lei'192020: 12.833 lei13 mii'202021: −7.076 lei'212022: 2.807 lei'222023: −33.820 lei'232024: −37.470 lei−37 mii'242025: −23.167 lei−23 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CLARISA COSMETICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 333.489 lei în creștere față de 2024 −23.167 lei în creștere față de 2024 346.162 lei în creștere față de 2024 1 lei 274.105 lei −72.056 lei 1
2024 293.167 lei în scădere față de 2023 −37.470 lei în scădere față de 2023 309.222 lei în creștere față de 2023 — 260.333 lei −48.889 lei 1 în scădere față de 2023
2023 296.882 lei în creștere față de 2022 −33.820 lei în scădere față de 2022 252.065 lei în creștere față de 2022 — 240.647 lei −11.418 lei 2 în creștere față de 2022
2022 293.797 lei în scădere față de 2021 2.807 lei în creștere față de 2021 165.185 lei în creștere față de 2021 — 187.587 lei 22.402 lei 1
2021 294.901 lei în creștere față de 2020 −7.076 lei în scădere față de 2020 108.718 lei în creștere față de 2020 — 128.313 lei 19.595 lei 1
2020 280.081 lei în scădere față de 2019 12.833 lei în creștere față de 2019 71.345 lei în creștere față de 2019 — 98.016 lei 26.671 lei 1 în scădere față de 2019
2019 298.119 lei în creștere față de 2018 6.289 lei în scădere față de 2018 69.239 lei în creștere față de 2018 — 83.078 lei 13.839 lei 2
2018 283.760 lei 7.350 lei 53.630 lei — 61.180 lei 7.550 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare