CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L.

CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 39995237, Nr. Reg. Com. J2018000516254. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, SAT SELIŞTEA COM. ISVERNA, SELIŞTEA, NR.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L.
CUI
39995237
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000516254
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2018
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, SAT SELIŞTEA COM. ISVERNA, SELIŞTEA, NR.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 189.879 lei, un profit net de 70.664 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 174.642 lei2021 · Cifra de afaceri: 286.920 lei2022 · Cifra de afaceri: 178.029 lei2023 · Cifra de afaceri: 184.808 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.013 lei2025 · Cifra de afaceri: 189.879 lei2020 · Profit net: −52.194 lei2021 · Profit net: 27.454 lei2022 · Profit net: −7.996 lei2023 · Profit net: −61.276 lei2024 · Profit net: 7.641 lei2025 · Profit net: 70.664 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 174.642 lei20202021: 286.920 lei287 mii20212022: 178.029 lei20222023: 184.808 lei20232024: 183.013 lei20242025: 189.879 lei190 mii2025
Profit net lei
2020: −52.194 lei20202021: 27.454 lei20212022: −7.996 lei20222023: −61.276 lei−61 mii20232024: 7.641 lei20242025: 70.664 lei71 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 189.879 lei în creștere față de 2024 70.664 lei în creștere față de 2024 311.145 lei în scădere față de 2024 104.321 lei 117.971 lei −88.853 lei 1
2024 183.013 lei în scădere față de 2023 7.641 lei în creștere față de 2023 416.216 lei în creștere față de 2023 118.003 lei 138.696 lei −159.517 lei 1
2023 184.808 lei în creștere față de 2022 −61.276 lei în scădere față de 2022 389.117 lei în creștere față de 2022 129.198 lei 92.761 lei −167.158 lei 1
2022 178.029 lei în scădere față de 2021 −7.996 lei în scădere față de 2021 236.636 lei în creștere față de 2021 139.065 lei 64.535 lei −33.036 lei 1
2021 286.920 lei în creștere față de 2020 27.454 lei în creștere față de 2020 180.713 lei în scădere față de 2020 131.129 lei 24.544 lei −25.040 lei 1
2020 174.642 lei −52.194 lei 210.584 lei 144.427 lei 13.663 lei −52.494 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare