CLEAR FREQUENCY S.R.L.

Activitate suspendată din 3 aprilie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CLEAR FREQUENCY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 40098049, Nr. Reg. Com. J2018000672077. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9039 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, LOC. PROGRESUL MUN. DOROHOI, PROGRESUL, NR.8, cod poștal 715203. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLEAR FREQUENCY S.R.L.
CUI
40098049
Stare
Activitate suspendată din 3 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018000672077
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2018
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, LOC. PROGRESUL MUN. DOROHOI, PROGRESUL, NR.8
Cod poștal
715203
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9039
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, CLEAR FREQUENCY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 200 lei.

Profit net lei
2018: −2.116 lei−2 mii'182019: −559 lei'192020: 0 lei0'202021: 0 lei'212022: −100 lei'222023: −200 lei'232024: −200 lei'242025: −200 lei−200'25
Indicatori financiari pe ani pentru CLEAR FREQUENCY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −200 lei 3.200 lei în creștere față de 2024 — 25 lei −3.175 lei —
2024 — −200 lei 3.000 lei în creștere față de 2023 — 25 lei −2.975 lei —
2023 — −200 lei în scădere față de 2022 2.800 lei în creștere față de 2022 — 25 lei −2.775 lei —
2022 — −100 lei în scădere față de 2021 2.600 lei în creștere față de 2021 — 25 lei −2.575 lei —
2021 — 0 lei 2.500 lei — 25 lei −2.475 lei —
2020 — 0 lei în creștere față de 2019 2.500 lei — 25 lei −2.475 lei —
2019 — −559 lei în creștere față de 2018 2.500 lei — 25 lei −2.475 lei —
2018 — −2.116 lei 2.500 lei 335 lei 249 lei −1.916 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare