CLERO VISION SRL

Radiată din 15 decembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CLERO VISION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 16856566, Nr. Reg. Com. J40/16772/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 19 octombrie 2004. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA CALARASILOR, NR.240, BL.76, SC.1, ET.4, AP.17, cod poștal 030633. Societatea este radiată din data de 15 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLERO VISION SRL
CUI
16856566
Stare
Radiată din 15 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/16772/2004
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 octombrie 2004
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA CALARASILOR, NR.240, BL.76, SC.1, ET.4, AP.17
Cod poștal
030633
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2021, CLERO VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 294.719 lei, o pierdere netă de 141.717 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2016201720182019202020212016 · Cifra de afaceri: 391.071 lei2017 · Cifra de afaceri: 460.137 lei2018 · Cifra de afaceri: 375.526 lei2019 · Cifra de afaceri: 548.121 lei2020 · Cifra de afaceri: 755.530 lei2021 · Cifra de afaceri: 294.719 lei2016 · Profit net: 99.871 lei2017 · Profit net: 174.097 lei2018 · Profit net: 52.493 lei2019 · Profit net: 147.707 lei2020 · Profit net: 438.831 lei2021 · Profit net: −141.717 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 391.071 lei20162017: 460.137 lei20172018: 375.526 lei20182019: 548.121 lei20192020: 755.530 lei756 mii20202021: 294.719 lei295 mii2021
Profit net lei
2016: 99.871 lei20162017: 174.097 lei20172018: 52.493 lei20182019: 147.707 lei20192020: 438.831 lei439 mii20202021: −141.717 lei−142 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru CLERO VISION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 294.719 lei în scădere față de 2020 −141.717 lei în scădere față de 2020 36.412 lei în scădere față de 2020 50.190 lei 327.917 lei 343.563 lei 1 în scădere față de 2020
2020 755.530 lei în creștere față de 2019 438.831 lei în creștere față de 2019 184.701 lei în creștere față de 2019 123.455 lei 535.784 lei 474.920 lei 4
2019 548.121 lei în creștere față de 2018 147.707 lei în creștere față de 2018 161.617 lei în scădere față de 2018 147.522 lei 210.465 lei 196.834 lei 4 în scădere față de 2018
2018 375.526 lei în scădere față de 2017 52.493 lei în scădere față de 2017 228.294 lei în creștere față de 2017 203.438 lei 209.066 lei 184.221 lei 5 în creștere față de 2017
2017 460.137 lei în creștere față de 2016 174.097 lei în creștere față de 2016 51.709 lei în scădere față de 2016 57.232 lei 179.521 lei 185.044 lei 4 în creștere față de 2016
2016 391.071 lei 99.871 lei 104.062 lei 76.175 lei 136.871 lei 110.818 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.