CLEVER BUILDING SOLUTIONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18873237, Nr. Reg. Com. J2006011923402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 21 iulie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.158, PARTER. MODUL 376, cod poștal 020883. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CLEVER BUILDING SOLUTIONS SRL
- CUI
- 18873237
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006011923402
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 iulie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.158, PARTER. MODUL 376
- Cod poștal
- 020883
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, CLEVER BUILDING SOLUTIONS SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 4.871.208 lei | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −34.223 lei | — |
| 2024 | — | −1.384 lei în creștere față de 2023 | 4.871.208 lei în creștere față de 2023 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −34.223 lei | — |
| 2023 | — | −4.987 lei în scădere față de 2022 | 4.869.433 lei în creștere față de 2022 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −32.839 lei | — |
| 2022 | — | −875 lei în creștere față de 2021 | 4.864.446 lei în creștere față de 2021 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −27.852 lei | — |
| 2021 | — | −5.007 lei în scădere față de 2020 | 4.864.000 lei în creștere față de 2020 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −26.977 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 4.858.564 lei | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −21.970 lei | — |
| 2019 | — | −1.740 lei în scădere față de 2018 | 4.858.564 lei în creștere față de 2018 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −21.970 lei | — |
| 2018 | — | −500 lei în scădere față de 2017 | 4.856.824 lei în creștere față de 2017 | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −20.230 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 4.856.324 lei | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −19.730 lei | — |
| 2016 | — | −45 lei | 4.856.324 lei | 3.358.234 lei | 1.477.798 lei | −19.730 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
