CLINICA EMINESCU 100 S.R.L.

CLINICA EMINESCU 100 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41928400, Nr. Reg. Com. J2019015902407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MIHAI EMINESCU, NR.100, CAMERA 1, ET.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLINICA EMINESCU 100 S.R.L.
CUI
41928400
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019015902407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MIHAI EMINESCU, NR.100, CAMERA 1, ET.3
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, CLINICA EMINESCU 100 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.663.426 lei, un profit net de 4.752.127 lei și un număr mediu de 41 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 360.838 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.359.988 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.031.982 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.989.192 lei2024 · Cifra de afaceri: 15.166.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.663.426 lei2019 · Profit net: −2.710 lei2020 · Profit net: −196.056 lei2021 · Profit net: 850.920 lei2022 · Profit net: 2.247.756 lei2023 · Profit net: 830.053 lei2024 · Profit net: 2.927.069 lei2025 · Profit net: 4.752.127 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 360.838 lei20202021: 3.359.988 lei20212022: 7.031.982 lei20222023: 7.989.192 lei20232024: 15.166.820 lei20242025: 20.663.426 lei20,7 mil.2025
Profit net lei
2019: −2.710 lei20192020: −196.056 lei−196 mii20202021: 850.920 lei20212022: 2.247.756 lei20222023: 830.053 lei20232024: 2.927.069 lei20242025: 4.752.127 lei4,8 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru CLINICA EMINESCU 100 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.663.426 lei în creștere față de 2024 4.752.127 lei în creștere față de 2024 5.478.599 lei în scădere față de 2024 8.302.364 lei 3.715.068 lei 6.911.978 lei 41 în creștere față de 2024
2024 15.166.820 lei în creștere față de 2023 2.927.069 lei în creștere față de 2023 5.631.982 lei în scădere față de 2023 8.465.437 lei 922.662 lei 4.159.083 lei 32 în creștere față de 2023
2023 7.989.192 lei în creștere față de 2022 830.053 lei în scădere față de 2022 8.957.085 lei în creștere față de 2022 9.074.261 lei 972.383 lei 1.594.082 lei 28 în creștere față de 2022
2022 7.031.982 lei în creștere față de 2021 2.247.756 lei în creștere față de 2021 2.563.252 lei în scădere față de 2021 3.014.434 lei 1.748.259 lei 2.259.756 lei 16 în creștere față de 2021
2021 3.359.988 lei în creștere față de 2020 850.920 lei în creștere față de 2020 2.736.194 lei în creștere față de 2020 2.206.465 lei 1.179.467 lei 662.154 lei 12 în creștere față de 2020
2020 360.838 lei în creștere față de 2019 −196.056 lei în scădere față de 2019 2.081.925 lei în creștere față de 2019 1.661.740 lei 216.923 lei −188.766 lei 11 în creștere față de 2019
2019 0 lei −2.710 lei 258.531 lei 255.850 lei 9.971 lei 7.290 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare