CLUBUL SOFERILOR S.R.L.

CLUBUL SOFERILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 42971980, Nr. Reg. Com. J2020000513377. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8553 - scoli de conducere (pilotaj). Societatea a fost înființată la data de 27 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. PĂDURII, NR.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLUBUL SOFERILOR S.R.L.
CUI
42971980
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000513377
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. PĂDURII, NR.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8553
Domeniu de activitate
scoli de conducere (pilotaj)

Situații financiare

În 2025, CLUBUL SOFERILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 181.850 lei, un profit net de 6.200 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20202023202420252023 · Cifra de afaceri: 200.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.355 lei2025 · Cifra de afaceri: 181.850 lei2020 · Profit net: −1.113 lei2023 · Profit net: −2.831 lei2024 · Profit net: −34.691 lei2025 · Profit net: 6.200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 200.750 lei201 mii20232024: 183.355 lei20242025: 181.850 lei182 mii2025
Profit net lei
2020: −1.113 lei20202023: −2.831 lei20232024: −34.691 lei−35 mii20242025: 6.200 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CLUBUL SOFERILOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 181.850 lei în scădere față de 2024 6.200 lei în creștere față de 2024 71.364 lei în creștere față de 2024 58.084 lei 49.419 lei 36.139 lei 3 în creștere față de 2024
2024 183.355 lei în scădere față de 2023 −34.691 lei în scădere față de 2023 19.491 lei în creștere față de 2023 10.000 lei 54.631 lei 45.140 lei 2 în scădere față de 2023
2023 200.750 lei −2.831 lei în scădere față de 2020 14.275 lei în creștere față de 2020 3.375 lei 90.730 lei 79.830 lei 3 în creștere față de 2020
2020 — −1.113 lei 3.367 lei — 2.454 lei −913 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare