C&M PHOTOBOOTHS S.R.L.

C&M PHOTOBOOTHS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40689401, Nr. Reg. Com. J2019000448024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. IOAN BUDAI DELEANU, NR.70, cod poștal 310198. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C&M PHOTOBOOTHS S.R.L.
CUI
40689401
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000448024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. IOAN BUDAI DELEANU, NR.70
Cod poștal
310198
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2024, C&M PHOTOBOOTHS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.106 lei, un profit net de 650 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 36.165 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.889 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.484 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.073 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.210 lei2024 · Cifra de afaceri: 22.106 lei2019 · Profit net: 1.975 lei2020 · Profit net: −23.393 lei2021 · Profit net: 2.762 lei2022 · Profit net: −30 lei2023 · Profit net: 2.971 lei2024 · Profit net: 650 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 36.165 lei36 mii20192020: 8.889 lei20202021: 19.484 lei20212022: 19.073 lei20222023: 20.210 lei20232024: 22.106 lei22 mii2024
Profit net lei
2019: 1.975 lei20192020: −23.393 lei−23 mii20202021: 2.762 lei20212022: −30 lei20222023: 2.971 lei3 mii20232024: 650 lei6502024
Indicatori financiari pe ani pentru C&M PHOTOBOOTHS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 22.106 lei în creștere față de 2023 650 lei în scădere față de 2023 27.386 lei în creștere față de 2023 24.611 lei 12.522 lei −14.864 lei —
2023 20.210 lei în creștere față de 2022 2.971 lei în creștere față de 2022 24.724 lei în scădere față de 2022 31.323 lei 9.210 lei −15.514 lei —
2022 19.073 lei în scădere față de 2021 −30 lei în scădere față de 2021 27.132 lei în creștere față de 2021 38.038 lei 8.651 lei −18.486 lei —
2021 19.484 lei în creștere față de 2020 2.762 lei în creștere față de 2020 27.105 lei în creștere față de 2020 44.749 lei 8.642 lei −18.456 lei —
2020 8.889 lei în scădere față de 2019 −23.393 lei în scădere față de 2019 27.103 lei în creștere față de 2019 52.793 lei 5.882 lei −21.218 lei 2
2019 36.165 lei 1.975 lei 19.934 lei 61.106 lei 25.400 lei 2.175 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare