CMA ELECTRIC SRL

CMA ELECTRIC SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 22010080, Nr. Reg. Com. J2007001127329. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 28 iunie 2007. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, ORŞ. DUMBRĂVENI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.33, cod poștal 555500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CMA ELECTRIC SRL
CUI
22010080
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007001127329
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iunie 2007
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, ORŞ. DUMBRĂVENI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.33
Cod poștal
555500
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, CMA ELECTRIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 686.722 lei, o pierdere netă de 99.102 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 366.033 lei2017 · Cifra de afaceri: 389.465 lei2018 · Cifra de afaceri: 469.651 lei2019 · Cifra de afaceri: 369.378 lei2020 · Cifra de afaceri: 452.539 lei2021 · Cifra de afaceri: 621.377 lei2022 · Cifra de afaceri: 564.167 lei2023 · Cifra de afaceri: 591.894 lei2024 · Cifra de afaceri: 775.288 lei2025 · Cifra de afaceri: 686.722 lei2016 · Profit net: 85.215 lei2017 · Profit net: 54.721 lei2018 · Profit net: 112.393 lei2019 · Profit net: −24.419 lei2020 · Profit net: 54.041 lei2021 · Profit net: 51.155 lei2022 · Profit net: 44.195 lei2023 · Profit net: −16.811 lei2024 · Profit net: 108.524 lei2025 · Profit net: −99.102 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 366.033 lei'162017: 389.465 lei'172018: 469.651 lei'182019: 369.378 lei'192020: 452.539 lei'202021: 621.377 lei'212022: 564.167 lei'222023: 591.894 lei'232024: 775.288 lei775 mii'242025: 686.722 lei687 mii'25
Profit net lei
2016: 85.215 lei'162017: 54.721 lei'172018: 112.393 lei112 mii'182019: −24.419 lei'192020: 54.041 lei'202021: 51.155 lei'212022: 44.195 lei'222023: −16.811 lei'232024: 108.524 lei'242025: −99.102 lei−99 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CMA ELECTRIC SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 686.722 lei în scădere față de 2024 −99.102 lei în scădere față de 2024 29.247 lei în scădere față de 2024 78.046 lei 223.995 lei 276.336 lei 4
2024 775.288 lei în creștere față de 2023 108.524 lei în creștere față de 2023 49.284 lei în creștere față de 2023 92.788 lei 328.543 lei 375.438 lei 4 în creștere față de 2023
2023 591.894 lei în creștere față de 2022 −16.811 lei în scădere față de 2022 37.100 lei în creștere față de 2022 116.335 lei 184.521 lei 266.914 lei 3 în creștere față de 2022
2022 564.167 lei în scădere față de 2021 44.195 lei în scădere față de 2021 35.176 lei în scădere față de 2021 107.627 lei 208.872 lei 283.724 lei 2 în scădere față de 2021
2021 621.377 lei în creștere față de 2020 51.155 lei în scădere față de 2020 51.145 lei în scădere față de 2020 126.455 lei 213.787 lei 290.684 lei 4
2020 452.539 lei în creștere față de 2019 54.041 lei în creștere față de 2019 63.556 lei în creștere față de 2019 4.481 lei 328.062 lei 269.151 lei 4 în creștere față de 2019
2019 369.378 lei în scădere față de 2018 −24.419 lei în scădere față de 2018 14.509 lei în scădere față de 2018 6.052 lei 223.435 lei 215.110 lei 3 în creștere față de 2018
2018 469.651 lei în creștere față de 2017 112.393 lei în creștere față de 2017 36.368 lei în creștere față de 2017 1.491 lei 323.264 lei 288.529 lei 2 în scădere față de 2017
2017 389.465 lei în creștere față de 2016 54.721 lei în scădere față de 2016 32.185 lei în creștere față de 2016 3.244 lei 250.289 lei 221.536 lei 3 în scădere față de 2016
2016 366.033 lei 85.215 lei 24.456 lei 5.193 lei 228.383 lei 209.315 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.