CMA SOFT SISTEMS S.R.L.

CMA SOFT SISTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39855683, Nr. Reg. Com. J2018004058125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DIONISIE ROMAN, NR.10, BL.G1, SC.3, ET.4, AP.37, cod poștal 400595. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CMA SOFT SISTEMS S.R.L.
CUI
39855683
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004058125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DIONISIE ROMAN, NR.10, BL.G1, SC.3, ET.4, AP.37
Cod poștal
400595
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, CMA SOFT SISTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 454.301 lei, un profit net de 71.566 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 83.281 lei2020 · Cifra de afaceri: 238.956 lei2021 · Cifra de afaceri: 243.031 lei2022 · Cifra de afaceri: 293.668 lei2023 · Cifra de afaceri: 462.827 lei2024 · Cifra de afaceri: 529.397 lei2025 · Cifra de afaceri: 454.301 lei2019 · Profit net: −39.138 lei2020 · Profit net: 25.544 lei2021 · Profit net: 55.834 lei2022 · Profit net: 53.012 lei2023 · Profit net: 118.855 lei2024 · Profit net: −166.831 lei2025 · Profit net: 71.566 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 83.281 lei20192020: 238.956 lei20202021: 243.031 lei20212022: 293.668 lei20222023: 462.827 lei20232024: 529.397 lei529 mii20242025: 454.301 lei454 mii2025
Profit net lei
2019: −39.138 lei20192020: 25.544 lei20202021: 55.834 lei20212022: 53.012 lei20222023: 118.855 lei119 mii20232024: −166.831 lei−167 mii20242025: 71.566 lei72 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CMA SOFT SISTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 454.301 lei în scădere față de 2024 71.566 lei în creștere față de 2024 591.534 lei în scădere față de 2024 409.713 lei 269.585 lei 48.386 lei 1
2024 529.397 lei în creștere față de 2023 −166.831 lei în scădere față de 2023 616.684 lei în creștere față de 2023 623.810 lei 16.343 lei −23.180 lei 1
2023 462.827 lei în creștere față de 2022 118.855 lei în creștere față de 2022 198.407 lei în creștere față de 2022 321.535 lei 88.596 lei 143.651 lei 1
2022 293.668 lei în creștere față de 2021 53.012 lei în scădere față de 2021 158.316 lei în creștere față de 2021 131.131 lei 154.179 lei 95.452 lei 1
2021 243.031 lei în creștere față de 2020 55.834 lei în creștere față de 2020 90.579 lei în creștere față de 2020 156.059 lei 26.001 lei 42.439 lei 1
2020 238.956 lei în creștere față de 2019 25.544 lei în creștere față de 2019 54.928 lei în scădere față de 2019 1.075 lei 40.459 lei −13.394 lei 1
2019 83.281 lei −39.138 lei 75.414 lei 2.518 lei 33.958 lei −38.938 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare