CMERAISFINANCE S.R.L.

Radiată din 15 ianuarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CMERAISFINANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 39798960, Nr. Reg. Com. J18/714/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6619 - Activitati auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activitati de asigurari si fonduri de pensii. Societatea a fost înființată la data de 28 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 9 MAI, NR.10, BL.10, SC.1, ET.4, AP.9, cod poștal 210238. Societatea este radiată din data de 15 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CMERAISFINANCE S.R.L.
CUI
39798960
Stare
Radiată din 15 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J18/714/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 august 2018
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 9 MAI, NR.10, BL.10, SC.1, ET.4, AP.9
Cod poștal
210238
Cod CAEN
6619
Domeniu de activitate
Activitati auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activitati de asigurari si fonduri de pensii

Situații financiare

În 2023, CMERAISFINANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 441.450 lei, un profit net de 212.857 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 12.050 lei2019 · Cifra de afaceri: 259.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 295.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 293.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 582.250 lei2023 · Cifra de afaceri: 441.450 lei2018 · Profit net: 9.300 lei2019 · Profit net: 205.907 lei2020 · Profit net: 237.583 lei2021 · Profit net: 138.950 lei2022 · Profit net: 329.239 lei2023 · Profit net: 212.857 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.050 lei20182019: 259.500 lei20192020: 295.700 lei20202021: 293.500 lei20212022: 582.250 lei582 mii20222023: 441.450 lei441 mii2023
Profit net lei
2018: 9.300 lei20182019: 205.907 lei20192020: 237.583 lei20202021: 138.950 lei20212022: 329.239 lei329 mii20222023: 212.857 lei213 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru CMERAISFINANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 441.450 lei în scădere față de 2022 212.857 lei în scădere față de 2022 35.183 lei în scădere față de 2022 — 248.280 lei 213.097 lei 1 în scădere față de 2022
2022 582.250 lei în creștere față de 2021 329.239 lei în creștere față de 2021 170.748 lei în creștere față de 2021 — 582.927 lei 412.179 lei 2 în scădere față de 2021
2021 293.500 lei în scădere față de 2020 138.950 lei în scădere față de 2020 3.048 lei în creștere față de 2020 — 185.988 lei 182.940 lei 3
2020 295.700 lei în creștere față de 2019 237.583 lei în creștere față de 2019 2.728 lei în scădere față de 2019 — 246.719 lei 243.991 lei 3
2019 259.500 lei în creștere față de 2018 205.907 lei în creștere față de 2018 4.837 lei în creștere față de 2018 — 211.244 lei 206.407 lei 3 în creștere față de 2018
2018 12.050 lei 9.300 lei 787 lei — 10.287 lei 9.500 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare