CMM MARIUS CONSTRUCT S.R.L.

CMM MARIUS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39063420, Nr. Reg. Com. J21/160/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4391 - Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. CÂMPULUI, NR.49A, cod poștal 927165. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CMM MARIUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39063420
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/160/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. CÂMPULUI, NR.49A
Cod poștal
927165
Cod CAEN
4391
Domeniu de activitate
Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii

Situații financiare

În 2025, CMM MARIUS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 505.057 lei, o pierdere netă de 74.245 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.605 lei2019 · Cifra de afaceri: 56.756 lei2020 · Cifra de afaceri: 98.727 lei2021 · Cifra de afaceri: 175.390 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.365 lei2023 · Cifra de afaceri: 375.392 lei2024 · Cifra de afaceri: 640.496 lei2025 · Cifra de afaceri: 505.057 lei2018 · Profit net: 49.996 lei2019 · Profit net: −22.848 lei2020 · Profit net: 45.949 lei2021 · Profit net: 9.673 lei2022 · Profit net: −44.503 lei2023 · Profit net: −66.728 lei2024 · Profit net: 12.594 lei2025 · Profit net: −74.245 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.605 lei'182019: 56.756 lei'192020: 98.727 lei'202021: 175.390 lei'212022: 297.365 lei'222023: 375.392 lei'232024: 640.496 lei640 mii'242025: 505.057 lei505 mii'25
Profit net lei
2018: 49.996 lei50 mii'182019: −22.848 lei'192020: 45.949 lei'202021: 9.673 lei'212022: −44.503 lei'222023: −66.728 lei'232024: 12.594 lei'242025: −74.245 lei−74 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CMM MARIUS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 505.057 lei în scădere față de 2024 −74.245 lei în scădere față de 2024 278.064 lei în creștere față de 2024 53.954 lei 79.896 lei −143.368 lei 4 în scădere față de 2024
2024 640.496 lei în creștere față de 2023 12.594 lei în creștere față de 2023 213.346 lei în creștere față de 2023 45.034 lei 95.219 lei −69.122 lei 5 în creștere față de 2023
2023 375.392 lei în creștere față de 2022 −66.728 lei în scădere față de 2022 169.587 lei în creștere față de 2022 29.621 lei 56.036 lei −81.716 lei 3
2022 297.365 lei în creștere față de 2021 −44.503 lei în scădere față de 2021 66.998 lei în creștere față de 2021 39.483 lei 16.027 lei −11.488 lei 3 în creștere față de 2021
2021 175.390 lei în creștere față de 2020 9.673 lei în scădere față de 2020 65.875 lei în creștere față de 2020 42.656 lei 56.233 lei 33.014 lei 1
2020 98.727 lei în creștere față de 2019 45.949 lei în creștere față de 2019 55.012 lei în scădere față de 2019 22.531 lei 55.822 lei 23.341 lei —
2019 56.756 lei în scădere față de 2018 −22.848 lei în scădere față de 2018 55.261 lei în creștere față de 2018 11.781 lei 20.872 lei −22.608 lei —
2018 82.605 lei 49.996 lei 845 lei — 51.041 lei 50.196 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare